Oxfordky ve velikosti 35

Vložit odpověď
majilkma

17.4.12 13:12

Přeji hezký den. Potřebuju boty k sukni i kalhotům, ale ne na podpatku. Bohužel je pro mne ze zdravotních důvodů nepřípustný. Strašně ráda bych si koupila oxfordky, ale nikde na ně nemůžu narazit. Nebo narazím, ale ve špatné velikosti. Dělají se vůbec slušné boty bez podpatku velikosti 35 (s tím, že i ta mi bývá velká)? Jsem z toho špatná, v obchodech na mě mají jen dětské boty s Disney postavičkama a tak… Děkuji za případné rady

 

Jsem na tom podobně jako vy, mám velikost 34 a jako bonus úzké chodidlo. Hezké boty se v těchto velikostech dělají, ale u nás je neseženete. Pokud nejste chudá a nebojíte se kupovat přes internet, můžete zkusit http://www.pretty-small-shoes.com nebo http://www.javari.de/
Velikost 35 je sporadicky k sehnání i u nás, ovšem v drtivé většině případů jsou tyto boty stejně velké jako běžná 36. Jediný obchod, kde mají drobnější 35 je CCC, ale kvalitu mají hroznou. Loni jsem si tam koupila oxfordky na vysokém podpatku, jsou moc hezké, ale podpatek je příšerně konstruovaný a špatně se mně v nich chodí, nosím je málo. Potom jsou prodejny, kde mají podměrné velikosti, ale člověk se vkusem v nich zapláče. Ještě můžete zkusit kamenné obchody v zahraničí, byl tu před Vánocemi článek o nákupech ve Vídni, kde byl zmíněn obchod s podměrkami, jsou tam i fotky. Já osobně jsem tam zatím ještě nebyla.
Někde hluboko tady na fóru je diskuse Popelkovské boty, zkuste si ji najít a přečíst, pokud ještě budete chtít něco prodiskutovat nebo najít víc informací, můžete tam.

Konvalinka +1940/-610

17.4.12 16:24

 

Já mám velikost 36 a koupila jsem oxfordky ve slevě ve Vagabondu (600 Kč). S velikostí bot mám taky problém, i když šestatřicítky se sehnat dají dobře). Řeším to koženou vložkou nebo botami na šněrování, které se dají utáhnout a nevadí, když jsou větší. Jinak přímo velikost 35 mají „lepší značky“, třeba Guess a viděla jsem je i v prodejně Salamander.

Alatriz +438/-121

17.4.12 15:36

 

Oxfordky jsem nedávno zahlédla ve výloze Deichmanu - asi ve třech různých provedeních. Vypadaly hezky, ale to je tak vše, co ti mohu říct, dovnitř jsem nešla.

Hodně štěstí při hledání

Andrássy +1158/-223

17.4.12 16:16

 

Deichmann, HM, Zara, s trouchou štěstí Baťa.

Rain +188/-146

22.4.12 12:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek