Pajda na promoci

Amberka

15.02.14 11:32

Milé pekelnice,
tento týden mě čeká promoce, bohužel můj původní plán obléct si jednoduché černé šaty (po kolena, V výstřih, s krátkými rukávy zakrývajícími ramena) a meruňkovo krémové lodičky překazil úraz, konkrétně vyvrtnutí kotníku. Noha se hojí, bude v pořádku, už zvládám chodit bez berlí, ale lodičky či jinou těsnou obuv neobuju ani omylem, protože zraněná noha je stále poměrně dost napuchlá v oblasti prstů a nártu. A teď babo raď, že? :D
Ocením jakékoli rady, které by mi pomohly přežít ceremonii pokud možno důstojně, bezbolestně a s poutáním co nejméně pozornosti. Díky předem za odpovědi, přeju hezký víkend a více obratnosti, než jsem měla já. ;)


Reklama

 

na tom nevidím na první pohled nic moc těžkého, prostě zajděte do nějaké obuvi a kupte si balerínky. nebo neobujete ani ty? to z dotazu bohužel nevyplývá. elegantní baleríny Ptřeba lakované, nebo s nějakou elegantní ozdobou) by už měly být teď zastoupené v každé obuvi, protože začali vozit jarní kolekce. šla jsem včera kolem bati a tam mají třeba několik barev semišových s takovou korálkovou ozdobou a kulatou špičkou (takže pro prsty poměrně dost místa). k černým LBD si můžete obout cokoli. některé obchody dělají i wide fit boty, třeba next (ale nemám ho nikde poblíž, takže nevím, jestli se jeho boty dají koupit i v obchodě, nebo jen online).

Jiná Realita +245838/-57450

15.02.14 11:48

 

Doufejte, že budete mít talár. Pod ten se snese ledacos.
Jinak mě napadají vyšší volnější kotníčkové boty,se symbolickým podpatkem.Jed­noduché bez prošívání a podobných sportovních prvků.

wednessday +954/-182

17.02.14 12:57

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama