Pánská košile na míru

Vložit odpověď
anemarine

27.11.12 22:06

Prosím, máte zkušenosti, kde nejlépe v Praze nechat ušít pánskou košili na míru? Hledám skutečné ušití na míru, nikoli úpravu „předšité“ košile. Nevím však, na co si dát při výběru pozor a kam se v Praze nejlépe obrátit, na jaké materiály se zaměřit? Cca za jakou cenu lze pořídit nejlepší poměr „cena-výkon“ tak, aby košile vydržela a dobře se nosila? Máte někdo osobní zkušenost? Moc děkuji za každý tip a radu :)

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci na pohovor

 

Manžel měl na svatbu košili na míru od Janka. Byli jsme v jejich prodejně v Soukenické, něco se nám líbilo, ale neměli jeho velikost. Tak ho paní prodavačka oměřila, dala nám vybrat všechny možné detaily typu záševky na zádech, manžety, límeček … Ale nevím jestli to splňuje Váš požadavek „skutečné ušití na míru“, oni to předpokládám šijí podle nějakých existujících střihů. Výhoda je, že v té prodejně vidíte hotové košile, takže nemusíte trénovat představivost, jak to bude vypadat z nějakého materiálu a pod. Cenu už si nepamatuji, ale myslím, že to bylo za stejnou cenu jako v obchodě a vyšití monogramu jako bonus.

ursa.minor +24/-12

28.11.12 01:20

 

S pánskými košilemi na míru mám skvělou zkušenost s českou firmou Vavi (z Vamberka tuším). Mají prodejnu v Praze na Dejvické. Přijdete, přeměří vás, vyberete si detaily… Košile vyšla na 1800,– (normální konfekční stojí 1 500,–). Za monogram chtejí příplatek. S kvalitou jsem velmi spokojena. Výhodou je i to, že si vás pak rovnou ponechají v systému a pokud se míry moc nemění, může třeba přijít Ježíšek, aniž by to obradovaný dopředu tušil! :-) Jinak košile šije také Le Premier v Pánské pasáži Na Příkopech. To ale jen z doslechu, osobní reference dodat nemohu.

Martishka +903/-68

28.11.12 09:36

 

Manžel si nechával šít košili v Le Premier (Pánská pasáž v ulici Na Příkopech). Tenkrát tam měli akci a košile vyšla cca na 1500,–. Co si pamatuji, bylo tam hodně volitelných parametrů, prakticky jsou schopni ušít košili na přání. Košile sedí perfektně, ale materiál nic moc - hodně se mačká. Ale to už záleží na tom, jaký materiál si vyberete.
Krom toho si manžel jednou objednával košili „na míru“ na internetu, což znamená, že míry si změřil sám doma. To bych ale nedoporučovala, jednak se člověk, který není krejčí, nezměří tak dobře, jednak si neosaháte materiál atd…

Jijan +126/-16

29.11.12 12:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek