Pánské košile a obleky - kam na ně?

Vložit odpověď
Rabbit-Heart

5.9.12 21:31

Milé pekelnice a pekelníci,

přítel by si rád koupil nový oblek a taky nějaké košile, případně nechat si ušít oblek na míru. Máte tipy na dobré kamenné obchody (Olomouc, případně Brno) a krejčovství? Samozřejmě půjdeme i do Blažka a podobně, ale pokud byste věděli o něčem dalším, budeme moc rádi. Díky za odpovědi :)

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci na pohovor

 

V Brně mi tady byl doporučován ateliér Mahdall (ale přímou zkušenost nemám).

Ohledně košil - možná by stálo za to zkusit košile na míru od Le Premier (pokud se přeměříte, lze kompletně objednat u nich na internetu).

A pro ten pánský oblek zkuste místní diskusi o výběr obleku - rad je tam docela hodně, snad pomůže :-)

idp +1007/-272

5.9.12 22:23

 

Blažek nabízí šití na míru, ale nemám s tím zkušenost a tak nevím, zda to za těch 2500,– stojí. Jinak můj muž nakupuje košile jedině v Pietro filipi, mají slim střihy, které krásně sedí nejen naštíhlé postavě. Má odtamtud i oblek, několik let, stále krásný.

+/-

6.9.12 13:29

 

Záleží, kolik by do toho přítel vrazil a zda má postavu spíše konfekční nebo bude lepší oblek na míru. Na košile doporučuji jednoznačné Dům značkové módy, mají tam dost značek a většinou i docela znalé prodavačky. Košile se dají sehnat kolem 1500 a jsou moc krásné, (Doporučuji Olymp, Strelson), Pietro filipi je taky fajn, ale mají menší výběr. Oblek můžete zkusit v obou těchto obchodech, ale to už je dražší záležitost. Jinak na levnější oblek se osvědčil Luigi, nečekejte vlnu, ale za ty peníze je to dobré. Mají tam samostatně kalhoty a saka a ne drahé (přímo značka Luigi). Nevím jak Brně nebo Olomouci, ale asi to bude podobné jako v Praze. hodně štěstí

lueur +309/-43

7.9.12 00:36

 

Moj manžel ma výbornu skusenost s oblekmi Vývoj Trešť - www.vyvoj.cz.
Sú síce drahšie, ale kvalita prvotriedna a perfektné spracovanie. Manžel ma neštandartnú postavu - vysoký a veľmi štíhly, s dlhými rukami a zohnať košeľu v konfekcii je pre neho takmer nemožné, takže si tu dáva šiť aj košeľe a spokojnosť.

pabylka +18972/-2883

7.9.12 21:28

 

Tak oblek si nechal brácha ušít na míru od Bandi a cenově to vyšlo hodně dobře, ale je pravda, že měl studentskou slevu. Jinak košlile kupujeme na netu http://www.kosile-kvalitni.cz/.

Jani.B +0/-12

22.5.14 12:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek