Pánské plavky

Vložit odpověď
Renee

9.7.16 16:59

Vážení, vážně je nezbytně nutné, aby únosné pánské plavky měly volný, šortkovitý střih?

Když nosí velmi štíhlý muž s atletickou postavou plavky na tělo, tj. z obepnutého úpletu, střižené s krátkou nohavičkou, připadá mi to OK, vypadá to sportovně.

Ale tuhle jsem byla poučena, že je to jen o stupínek menší peklo než plavky střihnuté jako slipy.

Nějak se mi to nezdá, takže konzultuji a díky za postřehy.

Najdete v encyklopedii: Tabulka pásnkých velikostí

 

Zakázané kraťasové plavky na bazénech a plaveckých stadiónech jsou čistě z praktických důvodů, nikoliv z estetických. Slečna/paní se ptá vyloženě na vzhled, takže zkusím odpovědět mužským pohledem.
„Slipové“ plavky průser nejsou, ovšem chce to správný střih takových plavek, protože u slipových plavek se muž pohybuje na velmi tenké hraně, mezi totálním fiaskem a dobře vypadajícími plavkami. Jsou slipové plavky, které svým střihem vypadají dobře (v drtivé většině drahé modely) a pak většina takových, které špatně (v drtivé většině obyčejné levné). To samé plavky ve stylu pánských boxerek, prostě musí mít moderní střih, barvy a celkový vzhled. Ale hlavně, na oboje musí mít dotyčný skutečně hodně dobrou postavu, jinak to nevypadá moc dobře. Zkusím pár foto ukázek. Černé slipové j- ŠPATNĚ, bílé slipové - OK. Pruhované boxerky - OK, modré boxerky - ŠPATNĚ
Kraťasové plavky jsou takové nejmenší zlo a sluší prakticky každému, proto jsou nejpoužívanější a i momentálně tak nějak nejmodernější.
Shrnuto podtrženo: Na slipové plavky musíte mít sebevědomí, postavu a velmi dobrý vkus, to samé na plavky ve stylu pánských boxerek, Kraťasové plavky si může vzít prakticky kdokoliv, i když je na bazénech z praktických důvodů nevidí rádi.

+/-

9.7.16 23:14

 

Nejsem expert na plavky, ale myslím, že s obepnutými plavkami je problém hlavně v USA (a možná ještě někde v cizině?). Myslím, že u nás je to spíš obráceně - např. v plaveckém bazénu v Hořicích máme u vchodu instruktážní foto a ty „americké“ kraťasové plavky jsou tam naopak škrtnuté a jako vhodné jsou označené „normální“ elastické plavky s nohavičkou nebo i bez.

linda21 +2183/-497

9.7.16 20:36

 

Ten, kdo Vás poučoval, neměl pravdu, nízké elastické plavky s nohavičkou jsou dost velkým hitem.

Lucelle +3395/-1423

12.7.16 21:46

 

Super téma, právě s přítelem řeším výběr nových plavek, bohužel ač je štíhlý a má pěknou postavu, tak jaksi nemá zadek. Nevím jak to napsat, ale má problém, že nemá klasické boky, kde by mohl mít normální plavky, takže má všechny výše a to nevypadá dobře. Neporadil by někdo vhodný střih a kam zajít (cenově klidně vyšší - snad budou zas na pár let :-) ), přede díky.

Startinka +53/-78

14.7.16 12:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek