Pardubicko - kam vyrazit?

Vložit odpověď
Bara06

18.2.13 14:21

Krásný den, dámy,
prosím o nápady na obchody v Pardubicích a okolí, kde bych si mohla pořídit potřebné základní kameny do svého šatníku. Už nějaký ten rok dělám to, co mnoho jiných - za málo peněz pořizuju málo muziky, stokorunová trička na tři použití, svetry, ze kterých je po dvou praních vytahaný hadr. Důvod je prozaický - při nákupu bývám motivovaná cenou a nadějí, že tentokrát dotyčná věc třeba vydrží. Je pravda, že peněz není nazbyt a dochází mi, že nejsem tak bohatá, abych si kupovala levné věci.
Jsem učitelka a potřebuju trochu vypadat. Na druhou stranu zase nedám (nemůžu dát) 2000,– za kalhoty. S velikostí 44-46 jsem limitovaná a příliš lépe nebude, mám hodně mohutnou kostru (a postavu bez boků a s plošším hrudníkem). Stylově mám docela jasno - hodně nosím sukně, podpatky, jednoduchá trička a svetry, nemám ráda potisky a obrázky na oblečení.
Jen nevím, kde nakupovat. Kromě AFI paláce (a tedy pouze H&M, C&A F&F, Camieau, Takko) totiž pardubické či chrudimské obchody neznám, nevím kam jít a občas z náhlého impulzu vlezu někam, kde v této velikosti najdu jen haveloky, v nichž bych byla krásně „stará –mladá“.
Děkuji i za nápady na „sekáče“

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Mam trochu jinou radu nez byste si predstavovala…jedte nakupovat do Prahy. Obetujte tu hodinu ve vlaku a nakupte si co potrebujete. S maminkou to tak delame cely zivot. Pardubice jsou, co se tyce obleceni, dira…;) ackoliv jinak mam sve rodne mesto rada.

711990 +42231/-9453

18.2.13 20:25

 

Mám podobný problém a většinou končím taky v AFI, takže pokud má někdo typ na nějaký zajímavý „sekáč“ sem s ním. Díky.

KristynaS +215/-16

18.2.13 22:39

 

V Pardubicích jsem byla v jednom sekáči, co je kousek od anglickýho gymplu (co je na Gorkého), ale takhle zpatra lepší adresu dohromady nedám… nicméně mají tam fajn klobouky, ostatní sortiment jsem nezkoumala, ale letmým pohledem nevypadal zle.

Sinigaidd +76/-2

19.2.13 02:00

 

Docela jsem se „napakoval“ v Second Handu, který byl kousek od MCD. Je to vlastně od vlakového nádraží po hlavní (Palackého třída) asi druhá světelná křižovatka. Na rohu je dům (17.listopadu) a tam je taková mini pasáž (zverex, knihy…) a v patře byly hadry.

GalianosjednimL +10064/-2619

19.2.13 08:59

 

asi rok je otevřený sekáč (spíš teda „sekáček“ :) ) v ulici od Plzeňky k „myší díře“. mají tam poměrně výběr i ve větších velikostech. a ceny docela ujdou. myslím, že by i šlo se domluvit s některou s paní majitelek, jsou vstřícné.
vstřícná je i paní v sekáči „móda hrou“, který je na ulici J. Palacha až skoru u Kapitána. ale vstřícná je jen do té doby, dokud neodporujete tomu, co vám ona vybrala. pokud se nad toto dokážete povznést, dá se u ní docela dobře nakoupit. ikdyž ne zrovna za levno.
naproti tomu levno má hned naproti v budově, co je pošta, paní v dalším sekáči. ale tam zase musíte jít s tím, že je to podivná špeluňka a oblečení není nažehlené atd. nicméně dají se u ní vyhmátnout levné značkové kousky.
jednu dobu jsem jezdívala do Rosic. myslím, že „Rena“ se to tam jmenovalo. bylo to v rodinném domku za Kauflandem. tam měli dost výběr i v „našich“ velikostech ;)
v Chrudimi jsem ráda chodila do takového toho obchůdku (nevím, jestli bazar nebo sekáč) naproti Agoře. tam mívali libůstky, ale už jsem dlouho neměla tu možnost.
jinak s vetšími velikostmi v Pardubkách jsem mívala taky problém. souhlasím s doporučením někoho nade mnou - Praha je jednoduché řešení. a od nás ten vlak přeci opravdu jede hoďku. to se vyplatí ;)

matkaspratka +2327/-429

19.2.13 15:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek