Pěkné široké boty

Vložit odpověď
Ameline

16.7.16 21:01

Tak to na mě zase přišlo. Ta touha. Ta opovážlivá touha mít pěkné boty, co mi doopravdy sedí a nejsou jen „tak nějak zhruba dobrý“. Mám nohu s vysokým nártem, vysokou klenbou a hodně rozpínavýma prstama. Dneska jsem byla v Meddle kouknout se po skutečně širších botách. Zjištění č. 1: Celý život kupuji širší 39, i když v šířce H mi na délku bohatě stačí 38, že jsme uvažovaly i o 37. Zjištění č. 2: ve velikosti 38H mi bylo stále vcelku úzko (asi jako širší 39, se kterou se normálně spokojím a pak na to nadávám). Zjištění č. 3: v rozšířené šířce nic, co by se mi vzdáleně líbilo a bylo pro mladou holku. Já nechci mít na výběr mezi i tak ne úplně dobře sedícíma trekovejma sandálama nebo i tak ne úplně hezkejma botama, co mi deformujou nohu! (už se mi začínají lehce vbočovat malíky. Je blbý, že i když vám materiál povolí, stejně přečníváte z podrážky a vlastně vám to kraj nohy zvedá kde by normálnímu člověku bota nohu objímala) Máte nějaké tipy, kam se obrátit? Jinak nejlíp Olomouc, v nejhorším Brno, nějaká normální cenová relace…

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Ara a Caprice dělá boty (pěkné, normální) v šířce H. Cenová relace cca 1500 za letní boty. Jsou slevy… Pohledejte, kde se v Olomouci v malých kamenných obchodech prodává. Jinak jde i na eshopech.

Ameline: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2573/-702

18.7.16 10:01

 

Koupila jsem si nedávno lodičky značky Peon. Mám taky širokou nohu a tyhle mi sedí parádně.

Černá ovce +886/-267

18.7.16 14:22

 

Mamka má hodně široký nohy aještě operovaný oba dva haluxy. Sehnat pěkný boty je peklo. Teď jsme ale sehnali krásný nude lodičky na nízkém podpatku v Geoxu. Původní cena 3200,–, po slevě úžasných 1600,– Koupila si je v pátek večer a zvládla v nich celou sobotní oslavu, včetně tancování.

Ameline: Odpověď mi pomohla, děkuji!

martek01 +8115/-3261

20.7.16 14:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek