Plavky na míru

Vložit odpověď
Draki

20.2.14 14:29

Zdravím pekelnice,
mám již 3 roky stejné plavky, které se začínají pomalu ale jistě rozpadat. Bohužel jsem ještě nesehnala jiné, které by mi vyhovovaly. Nevíte o podobných? Jde mi hlavně o to, aby měly sukýnku, která zakryje celé hýždě. Ještě jsem totiž nenalezla střih kalhotek,který by na mě neplandal, nebo se nezařezával.
Mám ale pocit, že se právě již 3 roky takové plavky prostě nedělají, když už mají sukýmku, tak obtaženou, která postrádá smysl- nic nezakryje. Navíc jsou teď všude tankini na zakrytí bříška, ale na zakrytí hýždí nic. :( Nevíte, jestli by mi takové plavky ušila nějaká šikovná švadlena? Nějaké typy?
Děkuji za odpovědi,
Draki

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Obcas misto klasickych kalhotek nosim kratke surfovaci sortky, jsou siroke, takze pozadi zakryji lip, nez bikini. Neni to uplne sukynka, ale treba by vam to mohlo sedet.

mkoll +2647/-415

20.2.14 16:00

 

Máte krásný pas i prsa, hýždě budou určitě taky hezké, kašlete na sukýnku a hrdě je ukažte světu! :)

KacaStar +210/-55

21.2.14 10:21

 

Vím, že podobné zavinovací sukénky mívaly vždycky v Calzedonii, ale samostatně. Kalhotky se k nim musely kupovat extra. Jinak jsem měla spolužačku, která nosila místo spodního dílu sukni na tenis se všitými kalhotkami. Byla z nějakého funkčního materiálu a i na těle uschla raz dva ;) něco jako http://www.touche.cz/IMG_1898.JPG

Draki: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ravenna +552/-134

20.2.14 15:44

 

Já jsem o sukýnce také uvažovala. Ale zdá se mi, že pokud je solidní pozadí, tak jsou spíše na škodu. Sukně přikryje pouze pozadí a už méně lichotivá bývá k nohám. Super mini na pláži vypadá stejně divně jako jinde. A boxerkové nohavice zvýrazní mohutnější stehna (nezdá se mi však, že je vlastníte). Takže doporučuji vybrat dobrý tvar plavkových kalhotek nebo si je nechat ušít. Postavu do těch dvoudílných rozhodně máte.

beryl +33/-8

21.2.14 13:23

 

Nemáte-li to daleko, doporučuji plavkynamiru.cz. Osobně mám s plavkami od paní Kladivové velmi dobrou zkušenost - už 16 let je šije mně, manželovi i synům. Letos jsem si poprvé objednala tankiny, tak jsem zvědavá, jak se mi v nich bude plavat.

Draki: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Zoe +2709/-400

21.2.14 11:07

 

Plavky se sukénkou jsem viděla ve dvou e-shopech. Na Brastop.com a na Clothingattesco.com. Mají více verzí. Třeba se ty z Tesca objeví i u nás v obchodech.

Draki: Odpověď mi pomohla, děkuji!

D.C.M. +491/-223

21.2.14 09:34

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek