plesové šaty, účes, kulatý obličej

Vložit odpověď
EsperanceM

28.3.13 15:01

Ahoj dámy,
potřebovala bych poradit s účesem na ples. Budu se česat sama a nemám vůbec představu, co by mi selo.

Tohle je z „rychlo“ plesu, šaty budu mít stejné.
Mám hooodně kulatý obličej, proto rozpuštěnými vlasy zakrývám moje křečkoidní tváře. Navlněné vlasy mi moc nesedí - už jsem je měla a přestože to bylo jen málo, měla jsem hlavu jak balon. Tíhou vlasů to pak nahoře zplihlo a dalo to bylo pokroucené - no nic moc.
Vzdušný drdol jsem taky zkoušela - s pramínky po stranách… ty ale musejí být dost silné, aby mi zakryly ty tváře a to zas k délce vlasů vypadá dost blbě, když mám vepředu cancoury do pasu:D

Ty tváře není jen můj pocit- říkají mi top i ostatní:)
díky za radu

 

Tváře neřešte, stejně bude každý koukat na Vaše krásné vlasy, a pak skočí pohledem na skvělé šaty. Tudíž si tváří ani nevšimne.
Mimochodem, proč řešíte Vaše tváře - mě připadají úplně normální. Pokud ale budete každému na potkání říkat, že je máte velké, tak je o tom jistě časem přesvědčíte a pak Vám to budou tvrdit i oni.

Jirkátor +16464/-4174

29.3.13 07:37

 

Mám stejně dlouhé vlasy a stejně „tlusté“ tváře. Sice to na vás nevidím, ale znám ten pocit :D Dělala jsem si často culík/cop na straně, a nechala na jedné straně viset tlustý pramen, takže ten cancour ve předu splynul s tím culíkem /copem jakžtakž. (není krytí na obou stranách ale). Nebo to dělám tak, že udělám culík a gumičku stáhnu někam pod lopatky, vepředu vlasy napadají mírně do obličeje a jde to. Vzadu se píchne nějaká kytka do gumičky a jde to no…

Jinak nic lepšího nemám, nejednou jsem si udělala drdol, který jsem na záchodcích pak zoufale rozpustila :(

Říkají vám to i ostatní? Sami od sebe? nebo jste se jich ptala, zda máte tlusté tváře? Ono to je trošku psychické taky, třeba lidi z mého okolí mají velký nos/šikmější oči/křivé zuby ale já to nevnímám dokud to nějak nezačnou řešit oni.

Ještě mne napadla jedna věc, kdysi jsem si sestříhala prameny kolem obličeje, aby mi pomohly trošku vytvarovat tvářičky, ale strašně se mi kroutily a vypadala jsem ještě nadmutější, ale jestli máte od přírody rovné vlasy…

panvi +3785/-462

28.3.13 15:19

 

Nejprve Vám musím pochválit šaty, jsou famózní :) Ohledně těch účesů bych zkusila pokládané vlny nebo nějaký retro účes, pokud by se Vám s tím chtělo dělat, k těm šatům by se to hodilo. Jako celkem rozumný kompromis mi přijde i účes té blonďaté paní, natočením předních pramenů byste také zakryla tváře. A přinejhorším si můžete na hlavě udělat třeba i kozla :D

tereza.ondr +506/-159

28.3.13 15:23

 

Na fotce mi nepřipadá, že máte extra ducaté tvářičky, ale určitě máte hezkou postavu a hezké šaty. Jestli to opravdu chcete řešit, doporučila bych zkrácení pramenů kolem obličeje a la Rachel ze seriálu Přátelé. Ale možná to vůbec není potřeba.

dagur +4358/-848

28.3.13 16:14

 

já bych ty vlasy především zkrátila. jak píšete - nahoře to zplihne a dole visí a to není ideální. vlny to ještě podtrhnou.
nebo pokud si na nich moc zakládáte, tak se poradit s (příčetnou) kadeřnicí, jak to natupírovat/upravit, aby účes dostal nahoře objem a kolem tváří vlasy splývaly a prodloužily vám obličej.

viktorka_od splavu +102264/-23890

28.3.13 20:56

 

Nechte si vlasy volně rozpuštěné. konce bych lehce natočil (max 10 cm od konců) ozdobte je čelenkou - ale ne nasadit ji jako malé holčičky. jen ji vsuňte do vlasů. Hlavně nikomu neříkejte nic o kolatém obličeji a tlustých tvářích, protože to není pravda. Ty rozpuštěné vlasy radím jen proto že je máte krásně dlouhé a je škoda je neukázat.

Vendelýn +1589/-465

29.3.13 20:58

 

Jste moc hezká, takže bych tváře neřešila, ale je fakt, že každý má něco, co na sobě řeší. Zkuste si sčesat vlasy na stranu, prostě cokoliv asymetrického by vám myslím mohlo pomoci.

noemi +16406/-1105

31.3.13 16:48

 

Ty tváře jsou famózní - nejsou tuctové, vypadají mile a přitažlivě. Nevidím důvod je schovávat.

GoldenStar +46/-9

9.4.13 17:23

 

proboha hlavne zadne cancoury a kudrlinky, a vlny)! Stahnete vlasy do hladkeho drdolu (velkeho). Ty saty jsou nadherne.

gudrun +19801/-21257

28.3.13 17:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek