Podprsenka do šatů s výstřihem na zádech

Vložit odpověď
Uživatelka z Formspring

11.4.12 15:20

Ahoj!:) V létě chci nosit šaty s výstřihem na zádech a samozřejmě nechci, aby mi byla vidět podprsenka, uvažovala jsem o silikonové podprsence. Jaký na ní máš názor? Děkuji.

 

Zdravím, možná by ti pomohl jeden vynález, co jsem včera viděla v Lindexu. Je to takový popruh s háčky, které normálně připneš k zapínání a obmotáš si jej kolem břicha a zapneš na druhé straně k podprdě…

Něco jako toto: http://www.amazon.com/…p/B005E2XCPE

Ayla

Ayla +291/-74

15.4.12 11:48

 

Myslíš takovou tu jak se nalepí jen zepředu na prsa? Nezkoušela jsem, takže nevím, jestli je to jen ke vzteku nebo i k něčemu jinému. Druhá možnost je podprsenka se sníženým pásem. Může být s ramínky nebo bez, viz fotky.

Ada Pekelná +21080/-7955

11.4.12 15:25

 

Já bych taky doporučila ten nastavovací porpruh - mám společně s tělovou variabilní podprsenou koupený z Intimissimi - je to dobé „udělátko“ :)

Nalepovací podrpsenka je celkem fajn, jen se musí dávat pozor a přemýšlet, jak moc se člověk ten den při jejím používání zpotí. Vzala jsem si ji jednou na ples, držela dobře (samozřejmě na čisté, nenakrémované kůži), ale po několika latinskoamerických tancích jsem se mírně zpotila a to i pod podprsenkou. Načež to začalo fungovat přesně tak, jako když se nalepí na mokrou kůži - přestala držet. Naštěstí jsem to „chytla“ včas a celý zbytek plesu byla podrprsenka v kabelce. Ale na běžné chození po ulici je myslím tahle nalepovací fajn, jen nemůže být extra velké parno.

Siali +30/-0

15.4.12 22:17

 

Tu nalepovací mám a je na nic. A to mám prsa malá až malinká. Nebyla jsem nakrémovaná zpocená, přesto mi padala a když už držela, bylo to strašně nepříjemné, dost mne kůže pod tím svědila. Raději bez podprsenky, když to jde. Když je použitelný, tak ten prodloužený pás přes břicho. Nebo zvolit jiné šaty.

Moir +24789/-3982

16.4.12 08:43

 

já mám tu nalepovací, ani pořádně nevím od čeho.. chce to pořádně vybrat košíčky a pak to je skvělá věc.. jen to chce dát při nalepování pozor, aby místo použití nebylo mokré bo nakrémované :)

veroka +0/-0

15.4.12 18:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek