Podprsenka pod splývavé šaty

Vložit odpověď
Mhia

25.4.17 08:58

Ahoj, řeším jednu záludnou otázku: co za prádlo pod splývavé šaty? Mám podobné ty, co na obrázku i s barvou, jen bez zdobení kolem krku a na pásku. Na zádech mají průstřih, který je dost vysoko, takže podprda nejde vzadu vidět. Ale samodržící podprda je na… sjíždí, koupila jsem asi 3 (z toho byla jedna svatební za 2000) a nic z toho. nezkoušela jsem takové ty nalepovací košíčky… máte s tím nekterá zkušenost? bojím se že mi udělají takový ten syndrom dvojtých prsou. Mám velikost 80C. Na druhou stranu, bych mohla jít i bez podprdy ale co s bradavkama? když jsou dnes tak vulgární, zvláště na malém městě. Je to svatba a bude tam spousta starších kolegu z práce. Navíc mám obě bradavky propíchnuté piercingem a ten určitě bude videt. Zkoušela jdem ty drahé lepítka z lindexu - vidět jdou stejně, dokonce přes lehké šaty i ty lepítka a vydrí tak 3 hodinky pak odpadnou. Zkoušela jsem i ty silikonové lepítka, ale ty jsou dost hrubé a na prsku vytvoří takovou bouli… ro už radši ty bradavky. Máte někdo zaručený tip? Jak to dělaj modelky? nebo to se na všech fotkách retušuje a na mole to nevadí?

Najdete v encyklopedii: Romantické šaty

 

Hmmm, tak s tou kobercovkou bych to zkusila… Ale na okraj - čtení Vašeho příspěvku ve mne vyvolává fyzickou bolest - podprda, prsko - prosím, nejsme náctileté slečny, je tolik krásných českých ekvivalentů…

Nayada +1009/-436

25.4.17 10:04

 

Důvod, proč samodržící podprsenka nedrží, může být ve špatné velikosti (nejčastěji moc velký obvod a moc malé košíčky) - zatímco u podprsenky s ramínky to může třeba i vypadat, že nesedí zvolená velikost až tak hrozně, u podprsenky bez ramínek se to pozná spolehlivě, protože nemá na čem jiném než opravdu pevném obvodu držet.

Dopoučuji navštívit obchod s opravdu kvalitním poradenstvím a širokým výběrem velikostí, např. Správnou podprsenku nebo Caresse. Mám ne moc obvyklou velikost, z každé jednu samodržící podprsenku mám (velikost 60E) a drží jako přibité. Pokud vím, mívají i multiway podprsenky, kdyby přeci jen samodržící sjížděla. Cena podprsenky ve zmiňovaných obchodech je obvykle cca 1500 Kč, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že se to vyplatí - obvykle přežijí několik „generací“ levnějších podprsenek…

Ideálně bych s sebou vzala na nákupy i šaty a zkoušela přímo pod ně. A taky se zkuste při zkoušení hýbat a chvíli v podprsence zůstat, ať vidíte, co to udělá - na svatbě taky nebudete stát jako solný sloup :) Personál v obou obchodech je příjemný a nezažila jsem, že by dávali najevo jakoukoli nechuť, když si někdo přeci jen nevybral.

Hodně štěstí!

Mhia: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Philogia +1055/-143

25.4.17 15:06

 

Rozhodně to chce správnou velikost podprsenky, z čísla co jste uvedla usuzuji, že spíše svou správnou velikost neznáte, ale i kdyby ano, bezramínkové podprsenky existují i na mnohem větší velikosti, než uvádíte a drží.
Různé kejkle s lepící páskou mohou vést k ošklivým kožním následkům.

Moir +22156/-3595

27.4.17 08:54

 

a co multiway poprsenka ?

Mhia: Odpověď mi pomohla, děkuji!

bassetlady +889/-202

25.4.17 11:59

benyka +100326/-24360

25.4.17 09:15

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek