Podväzky

Katie17

12.11.15 13:27

Dobrý deň,
chcela by som poprosiť o radu ako je možné nosiť podväzkový pás aj pod priliehavým oblečením, napr. pod puzdrovou sukňou? Pod takou sukňou ich predsa vidno, taktiež pod obtiahnutými šatami a pod. Ďakujem


Reklama

 

Podväzky nosím pod púzdrovou sukňou a obtiahnutými púzdrovými šatami. Pokiaľ si kúpite podväzky vo svojej veľkosti, teda že sa vám nebudú niekde príliš zarezávať, a nenosíte šaty z nejakého tričkového úpletu handrovej kvality, nie je šanca, aby vám ich bolo vidno.

Kassasndra +953/-548

12.11.15 17:00

 

Pokud je podvazkový pas delší, přezky vyjdou obvykle níže než je nejvíc obtažené místo na bocích. Nebo přes podvazkový pás stahovací prádlo - kalhotky, stahovací spodničku nebo kombiné. Pouzdrová sukně obvykle mívá podšívku a není tak obtažená, tak to vidět není. Pod úpletové nebo hodně přiléhavé oblečení podvazkový pás nenosím, asi by se to rýsovalo i v případě kvalitního úpletu - ale s tím zkušenost nemám. Ohledně správného nošení nebo inspirace se můžete podívat na stránky korzetiérky Riwaa Nerona. Na FB má i videa nebo fotky z přehlídek.

Katie17: Odpověď mi pomohla, děkuji!

JarkaJ +4692/-1017

12.11.15 17:54

 

Pod přiléhavější sukně nosím pás se čtyřmi podvazky s malými plastovými sponkami, a ty přední si zapínám trochu na vnitřní stranu stehen, aby nebyly vidět. Punčochy nosím co nejdelší. Pod nepodložené sukně si beru stahovací spodničku.

višeňka +565/-181

17.11.15 20:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

100 let módy na 256 stránkách

Posledních sto let módních směrů i stylů na papíře. To je nová... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama