Pohodlné boty k sukni i kalhotám

Vložit odpověď
terdaaaa

26.1.14 21:50

Dobrý den, mám na vás otázku ohledně výběru nových bot. Měly by být nositelné od jara do podzimu, čili nemusí být extra teplé.
Dále musí splňovat tyto požadavky:
1. POHODLNOST
Během dne nachodím kolem 15 km. Pro tyto účely jsou vhodné tenisky, avšak nemám oblečení, ke kterému by se hodily, ani pěkné tenisky.
2. NÍZKÝ PODPATEK
Nevadí mi menší podpatek. Ale nachodit 15 km na 7 cm, to už je poměrně peklo.
3. NOSITELNÉ KE KALHOTÁM I SUKNI
Samozřejmě ne pro formální příležitosti, myslím k normálnímu volnočasovému oblečení.
4. CENOVĚ ÚNOSNÉ
Představovala bych si cenu do 600 Kč. Je mi jasné, že zdejší dámy, už pracující, se na mě budou chtít vrhnout jako supi, cože to jako očekávám od bot za 600 a jak si vůbec můžu dovolit chtít koupit něco tak levného apod. Také nepředpokládám, že mi vydrží déle jak 2 sezony, ony se totiž s mou aktivitou prošoupu za tu dobu i boty drahé (vlastní zkušenost).
Napadly mě jenom oxfordky, ale ještě žádné mi na noze nepřipadaly dost pohodlné. Chtěla bych sehnat chelsea boots, ale v běžných obchodech jsem je ještě nepotkala.
Nemáte nějaké jiné tipy?

 

Kupte si jakékoliv boty bez podpatku (oxfordky, chelsea,…), které se Vám budou líbit a budou Vám sedět a pak si do nich dejte dobré vložky s vyšší a měkkou patou. Opravdu udělají téměř z jakýchkoliv (i hodně levných bez pořádné podrážky a klenby) bot boty pohodlné na delší chození. Mám to ozkoušeno na balerínkách a úplně placatých keckách.
http://media.qcsupply.com/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/7/0/70616_1.jpg

Baara +389/-64

27.1.14 07:32

 

Podívejte se v CCC. Měli v minulé kolekci jak pěkné chelsea boots, tak nějaké polobotky/oxfordky. Vím tedy o několika pěkných z kůže, ty jsou i pohodlné, ale určitě budou mít v podobném stylu i ty z levnější kolekce. Na internetu už bohužel mají jarní zboží.
Jinak vím, že teď mají dlouho 30% slevu na vše, kdyby některé z těch dražších nepřesahovaly Vaši stanovenou částku zas o tolik, pouvažujte o nich, hodně lidí jejich koženou řadu Lasocki chválí. Akorát to pak vyžaduje se o ně starat víc než o ty plastové, ale stojí to za to.

misial +16386/-5052

27.1.14 01:36

 

Vše už bylo řečeno, já jen doplním, poznámku k těm vložkám, je lepší si ty vložky koupit předem a zkusit ,zda do boty půjdou-může se vám stát,že zvýšením paty docílíte nechtěného vyzouvání dané obuvi (zvlášť pak u balerín)

Monys01 +3745/-1096

27.1.14 20:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek