bezinka09

13.7.13 14:09

Milé dámy, před pár dny jsem se tu s vámi radila o oblečení na pracovní pohovor na marketingovou pozici. Chci moc poděkovat za příspěvky a ještě se poradit, jestli by se na pohovor hodily nové jednoduché černé kalhoty bez nažehlených puků (tedy vlastně neformální) a k nim hezké lodičky, kvalitní kabelka, bílá halenka a sako s krátkým rukávem a broží. Není to moc „free“? :) Myslím s ohledem na ty kalhoty. Díky moc.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci na pohovor

 

Přidejte zase fotku :)

veveru +2698/-324

13.7.13 18:56

 

Není to moc free, je to v pohodě. Co se kabelky týče, asi raději větší, než menší, určitě ne psaníčko nebo jiná maličká věc na řetízku.
ehm, pokud se jedná i pozici, která vyžaduje kreativitu, asi bych tam přidala ještě nějaký náramek, náhrdelník, něco, co bude definovat vaši osobnost. Protože podle fotek z minula to skoro vypadá, že broží myslíte květinu… (pokud jí myslíte soba, panenku, cokoli divokého a úchylného, pak další dekorace není třeba.) Mějte prostě něco, podle čeho si vás personalistka zapamatuje.

durduin +370/-144

14.7.13 14:00

 

A neměla byste opět fotku? Pod uvedeným popisem se dá schovat cokoli…
Já byla nedávno na pohovoru v modrých nabíraných šatecha béžovém krátkém sáčku a bylo to fajn (aspoň si to myslím, práci jsem získala)

MUDr.Lant +4367/-565

13.7.13 15:35

 

Free to urcite neni, naopak :) Ja jsem na svuj posledni pohovor nabehla v tmavych dzinach, bile kosili a cervenych lodickach a pozvali me hned na dalsi kolo. Muj exkolega (taky marketer) vyhral vyberko s prehledem v plandavych dzinach a bile kosili (ackoliv to byla firma, kde se dziny nesmi nosit) a ve stejnem outfitu chodil od prvniho dne do prace :) To je samozrejme extrem,ale vetsinou plati, ze byste mela mit to, v cem se budete citit dobre a co vam slusi. Na druhou stranu, pokud se jim nebudete libit, nevezmou Vas ani v kostymu od chanela.

madline +877/-230

14.7.13 21:01

 

A nemělo by se chodit na pohovor na kreativní pozici v něčem kreativnějším? Co nějakou zajímavou halenku, nebo Vaší kombinaci přidat nějakou další barvu, nějaký výrazný prvek.

mikako +86/-10

15.7.13 23:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek