Pokrývka hlavy pro krátké vlasy

HoneyJay

08.10.13 11:49

Nosím už několik let krátké vlasy cca 4-5cm, které si lehce geluji nebo voskuju tak, aby měly potřebný objem a každou zimu se potýkám s problémem, co obléct na hlavu, aby se účes nezničil. Osvědčily se mi klapky na uši, které jsem si musela vždy z obchodu trochu upravit, aby byly decentní a nevypadalo to, jako když mám dva obří puky na hlavě. Nosím převážně kabáty nebo elegantní bundy s přezkou v pase, nic sportovního. Problém je, že klapky nechrání čelo a když hodně fouká, je to pro mě nepříjemné až bolestivé. Čepice nosit nemůžu protože kdybych si nějaký „kulich“ nebo baret nasadila, vlasy mi okamžitě splácnou a do původního stavu je nedostanu - mám je hodně jemné. Navíc mi sluší pouze čepice s krempou nebo šiltem. Poradíte mi nějakou alternativu, která by zakrývala uši i čelo a nevypadala tak sportovně jako čelenky.

Vlasy hodně krátké styl Hale Berry: http://www.free-beauty-tips.com/…haircut3.jpg
Hodně se mi líbí tento klobouk: http://www.reserved.com/…-84X-001.jpg


Reklama

 

Máme podobné vlasy i účes, jak soudím podle obrázku. Já to řeším barety. Opatrně je nasadím tak, aby mi nedeformovaly účes. Pokud jenom přece se nějaký vlas přemístí jinam, než byl původně (obvykle do protisměru), tak stačí upravit vodou, protože trochu rozpustí ten gel, který je pak znovu tvarovatelný.

Sicilianwidow +6295/-1280

08.10.13 12:45

 

Klobouk je fajn, ale uši vám zřejmě nezakryje… napadlo mě něco takového http://umcentrum.cz/…26927377.jpg , přece jen to nemá takový splaskávací efekt jako čepice, případně bych uvažovala nad kabátem s kapucí, kdy bych měla klapky a v případě potřeby kapucí doplnila. V kabelce pak měla malou krabičku s gelem a účes doupravila, kdyby byl moc splihlý.

ajuna +1890/-265

08.10.13 11:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Oblečená neoblečená Lake Bell na Emmy Awards 2017

Než se budete před plesovou sezónou radovat z nových šatů, raději... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama