Co pomůže na nepravidelně kudrnaté vlasy?

Vložit odpověď
naylynka

27.4.14 11:20

Ahojky.Mám nepravidelně kudrnaté a často cacuchané vlasy.Pokud víte něco,co by mím vlasům pomohlo,tak prosím napište.Druhý problém.Dřív jsem si kousala nehty a podepsalo se to na nich.Nevíte,co bych mohla pro nehty udělat,aby byly aspoň trochu hezké?Na umělé nehty jsem ještě malá.Nehty mám špatné jak na rukou tak i na nohou.Díky.

 

Kousání nehtů zanechá škody jen dočasně. Chce to čas a bude to dobré (odrostou, upraví se tvar). Je fajn zajít si na klasickou manikůru, která nehtům dodá tvar, nemusí být umělé. Pokud je máte špatné i na nohou (předpokládám, že tam jste si je nekousala) bude problém jinde, ne v samotném kousání. Určitě by vám poradila nějaká manikérka, ale obecně- zlepšit životosprávu, koupit nějaký výživný krém ( stačí klidně i olivový olej nebo lékárenská vazelína ) - masírovat a promazát. hodně udělá, když je zdravá a neotřepená kůžička okolo nehtu. Mně hodně pomohl obyčejný biosil (cca za 50 kč), kvůli padání vlasů beru methionin a on zlepšuje i nehty.

naylynka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Kralicak +1550/-213

27.4.14 11:45

 

Na vlasy za prvé dobrý střih. Chce to najít dobrého kadeřníka a je to trochu fuška, protože jen málo kadeřníků umí pracovat s vlnitými vlasy. Já se nejlíp ostříhám sama:-) To křivé se schová v kudrnách:-) Za druhé dobrá kosmetika. Mně se osvědčilo toto: dobrý šampon, kondicionér nebo maska a hlavně: tužidlo na vlnité vlasy od Welly nebo líp: objevila jsem tvarující krém na vlny X-Alt od Framessi (dá se koupit v kadeřnictví, stojí kolem 250,–). Vetřu ho do vlhkých vlasů a vlasy nechám volně uschnout, nefoukám je. Vlasy pak bezvadně drží tvar a nelítají, ani se necuchají. Po rozčesání stačí vlasy navhčit a krém ve vlasech se zase aktivuje a účes se znovu zpevní. Doporučuju já a další tři moje kudrnaté kamarádky;-)

naylynka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Vesnickazena +89/-31

7.5.14 20:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek