Pomůžete vybrat boty?

Vložit odpověď
Diju

9.9.14 09:05

Po šesti letech brzy nastoupím zase do práce a zjistila jsem, že můj botník je tragický. Potřebovala bych botky do práce k sukni i kalhotům. Mám velkou nohu, takže výběr dost omezený. Zatím jsem si vybrala tyhle na fotkách. Ty hnědé a červené asi bude problém zkombinovat, jsem zvyklá nosit černé punčocháče, u těch černých se mi zas až tak nelíbí podpatek. Poradíte?

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

asi jste měla spíš napsat, jak velkou máte tu nohu, aby vám někdo našel nějaké normální boty, protože to nahoře je strašný výběr. staromódní, neforemný, neladící s ničím. z toho se skutečně vybrat nedá, leda snad ty poslední, ale to nejsou boty k sukni. obecná rada - pokud máte málo bot, nikdy si nekupujte boty barevné. ty se kupují, až máte tak dvoje pořádné univerzální (zpravidla černé a hnědé, záleží na složení šatníku).

Jiná Realita +246233/-57511

9.9.14 10:00

 

Ve vagabondu mají i hezčí boty, které jdou zároveň ke kalhotám i k sukni, tyto se mi zdají dost babkovské…

arw +2303/-686

9.9.14 09:14

 

Jestli máte široké nohy, tak spoustu výrobců dělá boty s různými šířkami. Třeba Gabor (kožené, tímpádem dražší, ale zase kvalitní, pohodlné! a vydrží vám). Samozřejmě i spoustu dalších výrobců dělá různé šířky. Vybrané boty jsou vážně jako z doby před 20 lety.

AnoNe +12739/-3082

9.9.14 11:41

 

Ty boty nejsou hezké a myslím, že obstojně by mohly vypadat leda na nějaké modelce, na které si jich nikdo nevšimne, protože se budou dívat na úplně jiné části jejího těla. Obávám se, že z průměrné ženy (tj. z většiny nás tady) tak trochu vyrobí babču před důchodem. Vám je podle tagu maximálně 35, takže mi to přijde jako škoda. Jak říkají slečny a paní nade mnou, jsou i značky, které vyrábí obstojné boty ve větších velikostech. Ve větších velikostech jsem viděla i oxfordky bez podpatku, to kdybyste sháněla i boty bez podpatku. Napadá mě, že kdybyste tady skutečně nic nesehnala, nechtěla se smířit s tou nabídkou nahoře, našla byste volný den a měla finance, můžete zajet třeba do Vídně atd., kde bude výběr pro větší nohy nejspíš rozmanitější. Pokud se nebojíte nakupovat přes internet, můžete zkusit i to, e-shopy mívají obvykle větší škálu čísel, než kamenné obchody (trochu jako s podprsenkami). Nemáte-li ale větší nohu než 42, pak byste mohla vybrat i v Humanicu (pokud nemají dané číslo v kamenné prodejně, v e-shopu je pěkných bot do 42 dost).

andiedvorakova +8745/-1219

9.9.14 12:45

 

Jestli je váš botník, jak píšete, tragický, tak je nesmysl kupovat barevné boty. Začněte kvalitní černou či hnědou klasikou. Jinak ty červené jsou docela pěkné, ale jak říkám, to až budete mít tak dvoje až troje elegantní boty (lodičky, mokasíny, kozačky). Kousky, které doporučuje Colombina jsou super tip.

Miluna Mia +1317/-740

9.9.14 19:42

 

Z těch na obrázcích ani jedny. Začněte podobnými jako Vám radí Ještěřička.

Jirkátor +16464/-4174

12.9.14 08:49

 

Mohla bych se zeptat, kdo vyrábí ty dvoubarevné?

Toxic +6/-4

9.9.14 12:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek