Pomůžou mi zkušené švadleny?

Vložit odpověď
Andrika

11.11.13 22:14

Dobrý den,

ráda bych vás požádala o radu, případně pomoc s hledáním.

Chci si ušít tento kabátek áčkového střihu a nemohu najít nikde na netu burda střih, který by tomu odpovídal. Radila jsem se s jednou švadlenou, prý stačí, abych měla střih na tělo bundičky.
Kdybyste některá našla odpovídající střih (aůespon na tělo), ráda bych ho odkoupila.

Taky prosím, poraďte, chci to šít z lehkého softshellu, no přemýšlím, jestli by tento střih nebyla lepší šusťákovina se zátěrem. Který materoiál by mohl lépe padnout na tento střih?Softshell volím kvůli funkčnosti materiálu a taky,že tam už fleesova „podšívka“ je. Ale ráda si nechám poradit.

Taky jsem nižší postavy - 168 cm a mám kratší nohy (všchny kalhoty dost zkracuji), 63kg.. Tak jestli to není strih spíš na vysoké modelky s dlouhýma nohama. Nebo stačilo by udělat akorát tu bundičku kratší? nebo užší?

Díky a přeji všem krásný večer :-)

 

Andriko, údaj o kilech nám příliš neřekne, ale řekla bych, že budete taková normální postava, ani příliš štíhlá, ani silná, prostě pěkná ženská.. Ale nejsem si jistá, jestli by zrovna takovýto střih takové postavě lichotil, kort když máte kratší nohy bála bych se, že nastane efekt „vzala si na sebe stan“.. Co takhle prvně někde tento střih ozkoušet a pak až se pouštět do práce? Případně zjistit, jaká délka a šířka by se vám tedy hodila, takhle se těžko radí..

Andrika: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aniianii +2850/-222

12.11.13 08:53

 

vymyslete si jinou variantu. Tenhle kabát ve mě evokuje " Mám malý stan, mě na nohy táhne…" Nemyslím si, že by byl nějak závratně teplý, vzhledem k tomu , že se bude nadouvat při chůzi. Každopádně střih by vám měla udělat každá šikovnější krejčová buď přímo, nebo upraví střih, podle mě nejlépe z klasického kabátu (těch jsou Burdy plné)

Vendelýn +1589/-465

14.11.13 13:26

 

Omlouvám se tazatelce, ale pro @ještěřička , našla jsem je na ebay :-) jsou vážně boží
punčochy

ruzofka +681/-155

12.11.13 11:42

 

Koukala jste na stránky www.modni-strihy.cz střih 8934. Osobně si myslím, že by vam spíš seděla bundička než kabát ke kolenům. Ale je čistě můj názor.

xluki +706/-302

16.11.13 21:45

 

Svadleny sijou ubrusy,zaclony,povleceni apod.,s oblecenim nemaji vubec nic spolecnyho…

buchtenzie +418/-266

12.11.13 13:51

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek