Isseb

31.8.14 14:33

Ahoj, s čím byste poradily kombinovat pončo? Mám ho ve skříni už asi 3 roky a nemám představu jak nosit.

Jako přispívající jsem tu nováček, je mi 24 let.

P.S. omluvte maskující obličej- angína, neupravená tvář…;)

 

Konkrétně toto pončo leda s domácími tepláky. :(

A vůbec mi přijde, že v ponču nevypadá tluště jen 50 kilová a 1,90 m vysoká modelka.

Isseb: Odpověď mi pomohla, děkuji!

AnoNe +12727/-3081

31.8.14 17:52

 

Já si nemůžu pomoct, ale přijde mi, že (ač mám ponča ráda) tenhle kousek střihem postavě moc nelichotí. Tak mě napadá, jestli vám neleží ty tři roky ve skříni právě proto, že se vám na něm nezdá něco víc, než jen to, že nevíte, jak ho kombinovat. Možná by vám nejlepší službu prokázalo úplně nové, lepšího střihu (staré prodat - za mě jednoznačně v případě, že zjistíte, že se vám k němu v šatníku nic nehodí a jinak máte pěkného oblečení dost. Myslím, že není tak hezké a už vůbec ne slušivé, aby se vyplatilo kvůli němu kupovat nové kalhoty, sukně, nátělníky atd).

Každopádně, pokud ho chcete začít nosit, tak jsem pro upnuté kalhoty, případně pouzdrovku + punčochy. Nátělník pod něj bych volila tak, aby měl obepínající rukávy, ne tak volné, jako máte na obrázku. Zkrátka by nic dalšího už nemělo být volné či rozšířené (bootcut kalhoty, kolová sukně, zvonové rukávy). Co se týče barev, tak se zkuste vyhnout všemu, co se podobá té nazelenalé khaki barvě na nátělníku. K tmavé šedé obvykle dobře vypadá vínová, hořčicová, tmavá fialová, bílá, tmavá tyrkysová atd… Kabelka a boty můžou být i hnědé.

Isseb: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

31.8.14 15:19

 

Hmm, při pohledu na pončo se mi vybavila hláška, kterou jsem tu nedávno četla - „kombinovat leda s dnem popelnice“ a v tomhle případě s ní musím souhlasit.

Isseb: Odpověď mi pomohla, děkuji!

álainn +4559/-1871

1.9.14 18:59

 

Mně se zdá tohle pončo naprosto ideální k večernímu, respektive nočnímu posezení u ohýnku. Takové to zachumlání při čekání než oheň vyhasne. To nemyslím nijak ironicky, sama bych ho takto použila. Oděv je to v tomto konkrétním případě spíše funkční než módní, to bych pustila z hlavy. Takže za mě kombinace s táborákem ano. Pokud se Vám letos už taková příležitost nenaskytne, odneste ho do sběrného kontejneru Diakonie Broumov – budete mít o starost méně a někdo se určitě rád zachumlá místo Vás.

Isseb: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Cimrwoman +264/-34

1.9.14 21:17

 

Také bych se přikláněla k prodeji, zdá se mi spíše menší.

Isseb: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

31.8.14 15:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek