Poraďte ;)

Vložit odpověď
Domisekk

14.5.16 00:06

Ahoj holky, prosím.. koupila jsem si tyto šaty na svatbu.. jdu jako host, ale predto nevim s čím je nakombinovat máte nějaký typi?

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

Kupte si jiné šaty, pokud se tedy nejedná o vysoce neformální svatbu ve stylu „grilujeme na zahradě a při té příležitosti se necháváme oddat“. K těmto se pak budou hodit letní sandály a kabelka vcelku jakékoli barvy, chcete-li něco nenápadného, pak v bílé, případně pudrové, „klasická“ kombinace je s červenou nebo korálovou, klidně si můžete troufnout i na oranžovou nebo žlutou. A jen na okraj: hrstička interpunkčních znamének a znalost pravopisu by se šikla.

Domisekk: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Betty J. +32767/-3909

14.5.16 09:25

 

Ty šaty Vám za prvé vůbec nesedí a za druhé se na svatbu zrovna moc nehodí. Ale jestli už v nich musíte jít, tak bych je zkombinovala asi s nude/bílými lodičkami a psaníčkem ve stejné barvě. Ze šperků jen náušnice popřípadě prstýnek.

Domisekk: Odpověď mi pomohla, děkuji!

shoeslover +899/-217

14.5.16 02:02

 

Začnu od začátku- na svatbu, jsem li žena (a nejsem nevěsta) se nehodí 2 barvy, černá a bílá, vy máte pro jistotu obě. Vzor šatů vám nelichotí, zbytečně vám přidává kila. Střih je značně pytloidní, celkově to na mně působí jako letní šatky na plovárnu. Nemůžu soudit podle jedné, a nepříliš kvalitní fotky, ale takhle to vidím já- za mně, vyberte si něco jiného.

Domisekk: Odpověď mi pomohla, děkuji!

pani walewska +1488/-178

14.5.16 11:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek