Pracovní pohovor-letní brigáda

Vložit odpověď
ad. Adéla

13.5.13 17:02

Dobrý den.
příští týden jdu na pohovor ohledně brigády, ale nejsem si jistá jak se obléct. Přece jenom je to pracovní pohovor, ale na druhou stranu jde jen o letní brigádu.
Takže váhám, jestli se obléknout formálně, a nebo jen o něco lépe, než do školy.
Jinak, je mi 17, a jde o brigádu jako pomocná vedoucí na táboře.

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Až do poslední věty jsem si říkala „ano, je to pohovor, není co řešit“, ale po zjištění, že se jedná o pozici praktikantky jsem se musela zasmát a změnit názor :-) Z mojí pozice (jakožto současná HV) můžu doporučit naprosto normální oblečení a žádné velké kreace: ono to paradoxně odrazuje když jste načinčaná ale pak se od vás očekává, že se budete minimálně čtrnáct dní brodit bahnem, loukami, lesy mezi kupou dětí :-D Říkám, vypadat pohodově: upraveně ale v tomto případě záleží především na osobní prezentaci a zájmu ;)

Danýska +329/-56

13.5.13 17:26

 

Nijak extra formálně bych to nebrala- na táboře půjde spíš o péči o děti, než o schopnost hezky se obléct, takže bych si vzala něco trochu „lepšího“, než do školy, ale moc bych se nefintila- aby to nevypadalo, že ráno strávíte hodinu oblékáním a pak se teprve budete starat o děti (ty táborové, pochopitelně=).

llolla +20399/-3436

13.5.13 17:27

 

Jakožto táborová vedoucí můžu říct, že tady asi víc elegance škodí… Takže souhlasím s Danýskou =)

Vipera +1892/-420

13.5.13 20:12

 

Pomocná síla na táboře? Hlavně to ber zodpovědně a zjisti si, jestli v klubovně frčí víc maskáče nebo rejoicky. Podle toho se zařiď. Maskáče bych brala klasické, vzor 60 (zase se to vrací) a k tomu třeba černé tričko. Rejoicky bych zas volila klasické modré až světle modré kostičkované s tmavě modrýma záplatama. Kanady nebudou nezbytné, trekové sandály by měly stačit ;-)

terkaOl +655/-104

14.5.13 16:43

 

Jednoznačně neformálně. Klidně bych šla v riflích, converskách a tričku. Prostě v něčem, v čem budete vypadat jako holka do nepohody, co se nebude štítit bahna v lese. Lodičkami a pozdrovou sukní s bílou košilí byste ten pohovor rozhodně zabila hned v první vteřině.

AnoNe +12739/-3082

15.5.13 13:23

 

Jednoznačně jdi v neformálním. Na tom pohovoru musíš ukázat, že jsi hlavně " v pohodě" a máš vztah k dětem. Přílišné šňoření a kombinování by evokovalo „ta se bude hodinu malovat a upravovat a pracovat s dětmi se jí nebude chtít“.
Není pohovor jako pohovor.

Lenicka07 +954/-445

14.5.13 17:15

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek