Problém s nohavicami

Vložit odpověď
vikiy

14.9.14 22:00

Dobrý deň.
Mám taký problém s nohavicami. Všetky moje nohavice mi sú medzi nohami voľné a keď chodím alebo sedím tak sa mi to divne vlní alebo odstáva. Vyzerá to ako na obrázku. Chcela by som sa spýtať, či niekto z Vás nevie, ako to mám riešiť. Kupovať väčšie nohavice? Alebo kde kupovať? Mám 163 cm a som chudá - 34 z dámskych nohavíc mi sú dlhé a aj voľné. Čo mám robiť?

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Podle všeho jsou vám kalhoty velké pouze v oblasti pánve a třísel, jinak vám sedí dobře. Možná by to vyřešil jiný střih kalhot. Vyzkoušela bych nějaké, které nejsou skinny střihu, ten vám zjevně moc nesedí, ale už původně mají být volnější - např. boyfriend střihy. Zkusit můžete i kalhoty, které budou opačné k těm vašim - tj. že na tělo budou v oblasti pánve a od stehen se budou mírně rozšiřovat, protože pak budete moc vybírat čistě podle toho, jak vám to sedí v problematické partii.Možná by ale také nebylo na škodu zkusit se podívat v dětském oddělení, pokud vám i 34 je velká. Některé hodně drobné ženy tam vyberou spíš, než v dámském. Pokud momentálně nemáte na nové kalhoty peníze, vyřešila bych to alespoň na chvíli tím, že bych nosila delší trička jako se nosí přes legíny. Když jsme u legín, myslím, že ty by váš problém taky mohly vyřešit. Šijí se i ze silnější látky, takže pokud byste přes ně měla něco delšího, ani by nebylo poznat, že to nejsou klasické kalhoty.

Být vámi, porozhlédla bych se taky v Tally Weijl, ačkoliv to není převratná kvalita, mívají tam opravdu prťavoučké velikosti (já se tam se svou 36/38 do většiny kalhot nevešla a přišla jsem si jako tank), takže byste tam třeba našla něco, co vám bude lépe sedět. Sukně a šaty jsou také řešení :)

vikiy: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

15.9.14 00:07

 

Tento problém je způsoben střihem kalhot, který není pro Vaši postavu. Zkuste jiného výrobce. Napadá mne, že štíhlounké slečny chodí nakupovat do Tally weijl, ale nevím, jestli mají zrovna džíny a kdo jim je vyrábí. Teď se dívám zpátky a čtu, že to samé tu píše andiedvorakova. :-)

vikiy: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Betynka02 +3149/-502

15.9.14 06:30

 

Zkuste kalhoty v Bershka. Jejich oblečení je opravdové malé.

vikiy: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

15.9.14 09:35

 

Nejsem tak útlá jako vy, ale spousta kalhot mi úplně stejně nesedí taky. Je to střihem, asi vám neporadím nic moc lepšího než zkoušet. Teď jsem si koupila padnoucí džíny od Mavi.

vikiy: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +8076/-1749

15.9.14 08:13

 

Problém je ve špatném střihu kalhot, konkrétně v tom, že sedový šev je málo vykrojený a tím pádem příliš krátký. Látka se pak městná v oblasti třísel a rozkroku přesně tak, jako je to na obrázku.
Bohužel se tak z úsporných důvodů šije dneska spousta kalhot. Můžu vám jedině poradit, abyste pátrala po kvalitnější značce, a držet palce, abyste ji našla.

Fatabuna +1879/-273

19.9.14 17:30

 

Děje se mi u dámské konfekce něco dost podobného, jsem malá a hubená - nakupuji tedy v dětském, hlavně kalhoty. Mají jiný střih (jsou i levnější) a tohle mi obvykle nedělají. Vyzkoušejte :)

TeaS +255/-27

23.9.14 19:42

 

problém podle mě spočívá ve velké mezeře mezi stehny. řešení je několik. přibrat (ideální). nenosit slim střihy, ale volné kalhoty (peg, trochu harémový střih apod.). nenosit džíny/jiné kalhoty z tuhého materiálu, ale nějaké splývavé (letos letící joggers např.) . nosit legíny. nenosit kalhoty. nic jiného mě nenapadá.

Jiná Realita +246292/-57548

15.9.14 00:04

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek