Prodloužená délka rukávů u saka/blejzru

Vložit odpověď
MP Simat

30.12.12 23:18

Můžete mi, prosím, poradit, kde sehant sako/blejzr s prodlouženou délkou rukávů? Už přes rok ho sháním a bohužel stále bezúspěšně. Jsem štíhlá, 186 cm vysoká. Když si zkusím velikost M, rukávy bych potřebovala mít o 2 cm delší. Délku saka sice také, ale tam bych si poradila delším topem a není to tak viditelné jako u rukávů. Když obléknu velikost L, rukávy jsou super, ale zase je mi široké asi o 5 cm. Bohužel nemumím šít, takže nedokážu posoudit, zda by se rukávy daly prodloužit či sako/blejz zúžit.

Jen na doplnění, toužím po petrolejovém nebo námořnicky modrém. Látka taková normální (nevím, jak přesněji popsat), zkrátka bych ho využila do práce, ale i jen tak na špacír.

A kdyby se případné obchody nacházely v obchodním centru na Chodově nebo na Pankráci, bylo by to super. Nejsem z Prahy, tam bych trefila a šla trochu „najisto“.

Díky všem za reakci.

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Kde sehnat netuším, ale pokud máte takto jasnou představu, třeba by se vyplatilo nechat si ušít sáčko na míru. (Vím, je to velice „originální“ rada). Prosloužit rukávy podle mne bez stejné látky jako z jaké je sako moc nepůjdou. Možná by šlo to ve větší velikost zúžit u švadleny, ale určitě to bude záležet na složitosti střihu.

littlewingel +905/-74

31.12.12 20:35

 

vím, že chcete něco fyzického v praze, ale nebojte se a zkuste si objednat něco z anglických eshopů. tam se myslí i na lidi, kteří nemají tu jedinou konfekční velikost a mají běžně „tall“ velikosti, navíc většina z nich naprosto nedělá problémy s vrácením. stálo by vás to případně jen poštovné do uk. řadu tall má nejen topshop, ale i newlook nebo dorothyperkins (u nich někdy bývá problém s doručováním, nemají takový dokonalý servis jako třeba asos, který ale tall řadu nemá, pokud vím).

Jiná Realita +246241/-57511

2.1.13 11:52

 

zkuste topshop v praze v palladiu, ten nabizi radu „tall“

razorblade +33049/-14046

1.1.13 20:10

 

Já mám 188 cm a velkost 42. Pořídila jsem 2 blejzry (sáčka) s vyhovujícími rukávy před lety v New Yorkeru, oba značka Amisu. Na styl tohoto obchodu jsou kupodivu poměrně elegantní, nosím je do práce dodnes. Je sice pravda, že by mohly být na těle malinko delší, ale furt lepší než krátký rukávy. Od této značky mám i bundičku a délka rukávů taky fajn.

Andyhana +293/-95

13.1.13 22:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek