Prostříhání vlasů

Vložit odpověď
Anna537

25.4.18 13:45

Ahoj všichni,
má někdo zkušenosti s prostříháním vlasů? Mám je jemné a působí zplihle, proto jsem se rozhodla nechat si je trochu prostříhat do objemu. Ale bojím se, aby to pak nebylo mnohem horší :D
Předem děkuji za vaše názory.

 

Pletete si sestříhání a prostříhání. Pokud si necháte jemné vlasy prostříhat, pak to skutečně bude mnohem horší (a dobrá kadeřnice by Vám měla tento nápad přinejmenším zkusit vymluvit). Sestříhání oproti tomu může pomoci, obecně jemným vlasům více sluší kratší vlasy, které vytvoří objem.

Karianne +1959/-170

25.4.18 15:45

 

Mně kadeřnice jednou taky nabídla prostříhání (nebo sestříhání, v terminologii si nejsem jistá, nejsem kadeřnice), aby účes získal na objemu. Připadalo mi to jako nesmysl, protimluv (jakože jak můžu získat objem, když těch vlasů vlastně ubyde), ale vysvětlila mi, že když mám všechny vlasy stejně dlouhé, tak leží na sobě a horní vrstvy zatěžují ty spodní, takže je účes spláclý. A když se to prostříhá (nebo sestříhá), všechno se to odlehčí a zvedne. No a měla pravdu!
Ale nesouhlasila bych s arwenn, která vás varuje před „levnými kadeřnicemi ze sídláku.“ Není pravidlem, že dobré kadeřnice pracují jen v drahých salónech v atraktivních lokalitách. Moje zkušenosti (ze sídláků i z vyhlášených salónů v centru Stověžaté) jsou vesmes zcela opačné. A svoji levnou kadeřnici z vedlejšího vchodu bych nevyměnila za žádnou jinou… protože když člověk najde tu svoji, tak se jí drží jako klíště.

Karin +43234/-7501

2.5.18 02:40

 

Jak píše Karianne prostříhání vám z vlasů udělá spíš myší ocásky, sestříhání dokáže „vyrobit“ objem..

no a pak bych zareagovala na benyku - hennou si vlasy barvím poslední dva roky a teda nemám pocit, že by nějak dělala objem - možná chviličku po barvení, ale rozhodně ne dlouhodobě.. ale vlasy po ní mám výrazně lepší než po chemických barvách..

megusa +4489/-328

27.4.18 09:47

 

Prostříhání vlasů je dost pasé a dobré tak možná pro ty, kdo mají vlasů moc. Sestříhání možná pomoct může, ale běžte k opravdu dobré kadeřnici, ne k nějaké levné ze sídláku… Nemyslím to zle, ale mám už svoje zkušenosti :)

arwenn +6183/-866

26.4.18 12:37

 

myslím sil, že kadeřnice rády prostříhají(sestříhavají) vlasy proto, aby neměly moc práce s česáním .Úbytek vlasů vede ke zpihlému účesu. Nenechte si to dělat!

profesorka +1071/-467

5.9.19 09:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek