První lodičky černé nebo nude?

Vložit odpověď
Jolisa

15.1.15 22:15

Ahoj, poradíte? Trošku měním šatník, teda spíše ho doplńuji o sukně a šaty, které jsem pár let nenosila(až na riflovou klasiku). Moc se mi líbí lodičky, nevím zda koupit černé nebo světlé nude. Hodí se lodičky na nižším opatku v barvě nude také ke „všemu“ jako ty černé? Moc vám děkuji za rady, typy, nápady.

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Nude lodičky se hodí prakticky ke všemu, ale na podpatku, jaký je na obrázku, byste daleko nedošla :-).

dagur +4358/-848

15.1.15 22:24

 

Začala bych černými. Ale pokud byste na někde ve slevách narazila na obě barvy (třeba ten samý model, jen v jiném barevném provedení), klidně vezměte oboje. Důležité ale je, abyste v nich mohla chodit. Hádám, že jste podpatky moc (nebo spíš vůbec) nenosila, pokud lodičky pořizujete teprve teď. Ideální by tedy bylo, aby měly podpatek tak do 6 cm. Vůbec nejlepší je, mají-li malou platformu, bývá to tak pohodlnější. Pod tenkou podrážkou cítíte úplně všechno a to není zrovna příjemné. Často se dají sehnat lodičky s 7 - 8 cm podpatkem a 1,5 cm platformou, takže ve výsledku jste pořádně někde na 6 cm, což je ideální.

Mám na mysli toto:

V tomhle případě ještě jde jednoduše odečíst těch 1,5 cm od těch 8. U tak vysokých bot jako jsou ty z vašeho obrázku už to odečítání nemá smysl, protože vám konstrukce „zlomí“ nohu a celkově už budete mít těžiště někde jinde. Zkrátka rozhodně nekupujte nic vysokého, co vás bude takhle stavět na špičky:

Jolisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

16.1.15 15:57

 

TIP (!): ani jedny z těchto lodiček nejsou na nižším podpatku, pokud si budete nové kupovat a dlouho jste takový typ (zde y) nenosila, doporučila bych buďto poloviční výšku podpatku, nebo spíše nějaké baleríny na klínku, které udělají podobnou službu. Otázka je moc obecná, ale spíše bych řekla, že se více k vícero věcem hodí černé.

Lenicka07 +954/-445

15.1.15 22:26

 

Barvu bych si vybrala podle toho, k čemu je chcete nosit, a také jakou k nim chcete nosit kabelku. Nejprve tedy vyřešte základní šatník, když ho z gruntu měníte, a pak dokupujte doplňky. Jinak ten typ lodiček, co jste vložila, je spíš na party, na nějaké posedávání u baru a tak. Nejedná se o boty na formální příležitost, pokud si chcete pořídit něco např. na pohovor, do práce, do divadla…, takže volte i podle toho, kam je chcete nosit.

vias +8420/-2384

16.1.15 19:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek