První lodičky černé nebo nude?

Jolisa

15.01.15 22:15

Ahoj, poradíte? Trošku měním šatník, teda spíše ho doplńuji o sukně a šaty, které jsem pár let nenosila(až na riflovou klasiku). Moc se mi líbí lodičky, nevím zda koupit černé nebo světlé nude. Hodí se lodičky na nižším opatku v barvě nude také ke „všemu“ jako ty černé? Moc vám děkuji za rady, typy, nápady.


Reklama

 

Nude lodičky se hodí prakticky ke všemu, ale na podpatku, jaký je na obrázku, byste daleko nedošla :-).

dagur +4214/-839

15.01.15 22:24

 

Ideálně oboje :-), ale já osobně bych začala černými, je to taková klasika. Pak bych teprve časem pořídila ty nude. Hlídejte si slevy, skoro všechno jde časem do slev. Výši podpatku zvažte podle toho, na co jste byla doposud zvyklá, abyste v těch botech vydržela, pak také podle toho, zda zvažujete ty boty nosit na běžnější nošení (pak raději na nižším a stabilnějším podpatku) nebo jen příležitostně (pak klidně ty na obrázku).

Jolisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vendulael +22996/-2915

16.01.15 09:11

 

Začala bych černými. Ale pokud byste na někde ve slevách narazila na obě barvy (třeba ten samý model, jen v jiném barevném provedení), klidně vezměte oboje. Důležité ale je, abyste v nich mohla chodit. Hádám, že jste podpatky moc (nebo spíš vůbec) nenosila, pokud lodičky pořizujete teprve teď. Ideální by tedy bylo, aby měly podpatek tak do 6 cm. Vůbec nejlepší je, mají-li malou platformu, bývá to tak pohodlnější. Pod tenkou podrážkou cítíte úplně všechno a to není zrovna příjemné. Často se dají sehnat lodičky s 7 - 8 cm podpatkem a 1,5 cm platformou, takže ve výsledku jste pořádně někde na 6 cm, což je ideální.

Mám na mysli toto:

V tomhle případě ještě jde jednoduše odečíst těch 1,5 cm od těch 8. U tak vysokých bot jako jsou ty z vašeho obrázku už to odečítání nemá smysl, protože vám konstrukce „zlomí“ nohu a celkově už budete mít těžiště někde jinde. Zkrátka rozhodně nekupujte nic vysokého, co vás bude takhle stavět na špičky:

Jolisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8735/-1219

16.01.15 15:57

 

TIP (!): ani jedny z těchto lodiček nejsou na nižším podpatku, pokud si budete nové kupovat a dlouho jste takový typ (zde y) nenosila, doporučila bych buďto poloviční výšku podpatku, nebo spíše nějaké baleríny na klínku, které udělají podobnou službu. Otázka je moc obecná, ale spíše bych řekla, že se více k vícero věcem hodí černé.

Lenicka07 +947/-441

15.01.15 22:26

 

Barvu bych si vybrala podle toho, k čemu je chcete nosit, a také jakou k nim chcete nosit kabelku. Nejprve tedy vyřešte základní šatník, když ho z gruntu měníte, a pak dokupujte doplňky. Jinak ten typ lodiček, co jste vložila, je spíš na party, na nějaké posedávání u baru a tak. Nejedná se o boty na formální příležitost, pokud si chcete pořídit něco např. na pohovor, do práce, do divadla…, takže volte i podle toho, kam je chcete nosit.

vias +7282/-2135

16.01.15 19:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama