psaníčko a lodičky - potisk

Vložit odpověď
Marjori

19.2.14 17:51

Ahoj,
naprosto(ale opravdu naprosto) jsem se na první pohled zamilovala do psaníčka a lodiček jako na fotce a chci je. Jenže Google mi zrovna moc nabídek nedává a když, tak jedině samostatně ne moc ladící lodičky a psaníčka. Nemáte někdo tip, kde něco podobného sehnat? Dívala jsem se i na blogy DIY, ale nejsem moc zručná, a nějak nevěřím, že pokud si takhle lodičky a psaníčko vyzdobím sama, bude to držet a ještě i vypadat dobře. Případně, pokud s tím máte některá zkušenost, sem s tím - jaké lepidlo použít, na jaké povrchy jste lepili atd..

A vzhledem k některým rýpalkám, co se zde místo odpovídání na otázky pouštějí do kritiky tazatelů, poprosím jen věcné odpovědi. Takže pokud se Vám lodičky a psaníčko nelíbí(a dle Vás je to pekelné), nechte si to pro sebe. Jednak mě nepřemluvíte a navíc o takovou radu nestojím :) Děkuji

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

já bych sehnala lodičky originál a psaníčko bych se pokoušela vyrobit/nechat vyrobit dle těch lodiček - obrátila bych se na některé schopné tvořitele z Fler, zkuste, zda někdo nepracuje s reklamním bannerem, z toho by to bylo o.k.

Marjori: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Atrofie +6229/-1528

19.2.14 20:17

 

Viděla jsem jen lodičky s podobným vzorem, ale ten byl geometrický, ne novinový. V každém případě upravovat boty by asi nešlo, ale co se týče psaníčka, tak to by šlo. Tady je odporné video, kde jakási zrůda, co by zasloužila ruce usekat, przní knihu, ale postup je jednoduchý a určitě by to šlo udělat třeba ze sešitu s tvrdými deskami nebo kartónu a potáhnout si to, jak je libo.
http://www.buzzfeed.com/…ft-idea-ever

+/-

20.2.14 00:57

 

Poobzerajte sa po e-shopoch, ktoré predávajú značku Iron Fist, ak vám neprekáža bláznivejšia potlač. K mnohým topánkam vyrábajú aj ladiace kabelky.

Marjori: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Dixie Sunday +3928/-1444

20.2.14 06:11

 

Dobrý den,

vím, že to není přesně ono, ale náhodou narazila jsem na tuto kabelku v současné kolekci CCC, třeba Vám to pomůže :

http://www.ccc.eu/…s/all/324424

AnaKarenina +4690/-1312

20.2.14 15:47

 

Stačilo napsat do Googlu a tady se prodává ten samy set :-)
http://saudi.souq.com/…t-5167642/i/

moninika +41369/-8846

19.2.14 21:15

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek