Punčochy na podvazky v Praze

Vložit odpověď
Hanee11

6.3.14 19:05

Ahoj,

sice se tu tohle téma průběžně probíralo, ale nikde jsem nenašla přehled, kde koupit punčochy v Praze. Potřebovala bych ke svému novému podvazkovému pásu nějaké silnější (neprůhledné) punčochy. Kde je koupit? A kde koupit jakékoli jiné punčochy v Praze?

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Já jsem už sháněla, ale našla jsem punčochy na podvazky v síle max. 20 DEN, žádné silnější. Ty jsem koupila v Kotvě v 1. patře (jsou tam asi tři prodejny spodního prádla tak v té největší). Také tam mají ty slabší obyčejné Aries, ale dost předražené (asi 55,– oproti 40,– u výrobce). Silné punčochy jsem si „vyrobila“ tak, že jsem jedny z Primarku v síle 200 DEN ustřihla, kraje obšila na stroji a zatím drží bez problému.

sladke-mameni +262/-63

7.3.14 08:51

 

Doporučuji zeptat se ve speciálce s punčochovým zbožím ve Školské ulici (kousek od Vodičkovy) - silné punčochy jsem tam sice nekupovala, ale mají velice široký výběr, takže stojí za to se zeptat a ceny jsou obecně o dost příjemnější než v nákupních centrech. Kromě toho kupuji punčochy (klasické tenké v tělové a černé barvě) ještě v Marks & Spencer, ty jsou sice dražší, ale opravdu hodně vydrží a jsou dost dlouhé, pokud jsi vysoká.

Hanee11: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ydalir +5/-2

10.3.14 14:41

 

Já nosím 100den od značky Gatta, jsou to černé skoro úplně neprůhledné nadkolenky, ale v pohodě se dají natáhnout a podvazky je udrží. Nicméně jsem je koupila v kamenné prodejně v Ostravě, takže v Praze vám neporadím, i když bych řekla, že někde budou mít taky obchod, když pohledáte…

buitenlander +304/-63

10.3.14 18:09

 

V Lindexu je mají taky černé a tělové, ovšem slaboučké, tuším, že 20 DEN.

KacaStar +210/-55

12.3.14 21:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek