Punčochy se vzorem muže na laně

Vložit odpověď
kitti1

2.10.12 14:04

Zdravím všechny,
mám spíše prosbu než otázku. Zhruba před čtvrt rokem se zde na MP objevil (nevím už jestli v diskuzi, článku či poradně) obrázek punčoch, který na sobě měl vzor v oblasti stehen, kde visela na laně spuštěná silueta muže a dívala se směrem nahoru, či po tom laně šplhala. Nemohu jej ale již zaboha najít, nepamatuje si někdo, kde tyto punčochy byly? A popřípadě, pokud by někdo věděl, kde se dají sehnat?

 

Já nevím, kde je sehnat, ale musím se podělit o dnešní zážitek a zároveň vás trochu varovat- potkala jsem dneska asi čtyři slečny, které měly tyhle teď velmi módní punčocháče- tenké se vzorem a ve všech případech to byl děs. Nejsem příznivcem toho rozdělovat lidi podle toho, jestli mají krátké/tlusté/křivé nohy a na základě toho jim radit, co nosit, ale na tohle opravdu MUSÍ být dokonalé, dlouhé, hubené nohy. (Jako má tady třeba v inspiraci Kayav). Jinak je to otřes- zvlášť, pokud je vzor i nadkoleny. Nemyslím si o vás, že nemáte soudnost, prosím, neberte si to osobně, ale velmi dobře promyslete, jestli vám opravdu tyhle punčochy „lichotí“. Ale jinak je to geniální záležitost a já jim moc fandím.

llolla +20399/-3436

2.10.12 20:02

 

Jo, ty jsou dobré :-) Tady na MP jsem je nenašla a nezjišťovala jsem, jestli se dají sehnat, ale zkus si googlem vyhledat „climbing up tights“.

analfabet +383/-43

2.10.12 14:29

Krezip +23/-2

2.10.12 14:48

 

Nevím, kde by se daly sehnat ty stejné:-( Ale pokud máš všeobecně ráda tisk na punčochách, tak se podívej na: http://www.pipipunk.cz/index.php?… Některé jsou docela zábavné:-)

Tiena +173/-14

2.10.12 19:48

 

Myslím, že ten lezoucí/padající muž by mohl být od uživatele PipiPunk na fléru.
http://www.fler.cz/zbozi?…

bzik +0/-0

3.10.12 20:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek