Punčochy ve spreji

Silvie.M

04.05.12 20:16

Dobrý večer, dámy.. :-)
Můžete mi prosím napsat své zkušenosti s punčochami ve spreji? Kde se dají koupit (kromě internetu) a jaká je cena? Fungují opravdu tak, jak to popisují..? Děkuji za odpovědi :-)


Reklama

 

Jednou jsem to zkoušela, ale koupila jsem si „levnou variantu“ (myslím, že v DM drogerii - jejich řada, nebo Schlecker čí Rossman), takže nedokážu posoudit, jak fungují ty dražší (drahé) spreje (viděla jsem je asi loni u Bati).

Nicméně moje zkušenost je, že je to v podstatě jen make-up . Nohy vypadají sice lépe (zakryje to drobné žilky nebo pupínky) a zdravě (jako jemné opálení - dle zvoleného odstínu), ale rozhodně to nevypadá jako pravé silonky - tedy tam, kde se vyžadují silonky, je to prakticky nepoužitelné (třeba v práci).

Víc se mi vyplatil samoopalovací sprej (také jsem koupila v DM, taktéž DM řada, příp. jiný síť drogerií, ale nejspíš to DM) - nohy vypadají zdravěji a zakryjí se trochu některé žilky, modřiny… a nemusí se to večer smývat a ráno zas stříkat. Ale opět to nevypadá jako silonky a nohy v tom nejsou tak „sjednocené“ jako v punčochách ve spreji.

V létě, když už musím mít silonky, tak nosím samodržící punčochy (a zřejmě si pořídím i podvazky - ty samodržící mě vždy zlobí/kloužou, což ale může být tím, že nemám zrovna ideální nohy na tento kus oblečení).

Indi_Anna +120/-14

05.05.12 00:11

 

Punčochy ve spreji jsem nezkoušela, takže můj příspěvek je trošku off topic, ale pokud jde o to, že potřebujete dodržet dress code a musíte v létě nosit punčochy, tak mohu z vlastní zkušenosti doporučit samodržící punčochy, ale je třeba koupit dražší kvalitní s širokou krajkou. Ty levnější alespoň mně sjížděly dolů a byly nepohodlné. Na léto se vyplatí pořídit si dlouhou sukni z lehkého materiálu bez rozparku a nosit pod to silonové podkolenky. Ale pozor na délku sukně, aby nevykukoval okraj podkolenek, když sedíte. Dress code musím dodržovat dost často a ne vždy se nacházím v místnosti s klimatizací a hlavně často nevím, do čeho jdu. Takto se dá docela dobře přežít horko a současně dodržet dresscode.

Bugatti +50081/-5454

05.05.12 08:03

 

Silonky ve spreji neznám (nebo jsem je nezkoušela), se samodržícími punčocháči mám ale hrozné zkušenosti. Ušla jsem 5 kroků a už se hrnuly, ušla jsem 10 kroků a už jsem měla silikonový pás u kolen. Asi někde dělám chybu. S podvazkami mám však taky problém. Neustále se mi ty punčochy z podvazků oddělávájí (má tam takový gumový oválek, na to se namotají punčochy a celé se to provlíkne nebo prorve kroužkem). Fakt nevím, čím to je. Je to podvazek z Lindexu, takže žádný luxus ale zase žádný šunt od Vietnamců. Takže já to řeším tak - sprej ne, samodržící ne, podvazek ne - zbývají tedy na mě klasické punčochové bombarďáky. Chjooo

Lenicka07 +947/-441

06.05.12 10:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

H&M vytvořilo novou značku ARKET

Už 25. srpna 2017 se v Londýně otevře nový obchod s luxusnějšími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama