RAJPRADLA.CZ

Vložit odpověď
Ejmyk

29.11.12 18:44

Dobrý den,

zajímalo by mě, zda-li někdo máte zkušenost s podprsenkami z http://www.rajpradla.cz/ ? Fotky mají teda podle mě hrozné a přeretušované, ale potřebuji podprsenku 65D, v našem M&S ani Lindexu nic takového nevedou a bohužel si aktuálně nemůžu dovolit dát za jednu podprsenku třeba tisíc a víc, takže jsem si myslela, že bych zkusila tenhle eshop, ale nevím, jestli se to vůbec vyplatí. Co si o tom myslíte vy?

Děkuji

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Já od nich několik kousků mám a musím říct, že jsem docela spokojená. Sice to byl hodně risk, ale vždy jsem se trefila, dokonce mi to sedělo lépe, než většina v kamenných obchodech. Mám 65-70D, takže jsem také špatně sháněla. Nikdy jsem nic nevracela, ale myslím, že i výměna u nich bude bez problému. Za sebe říkám, ať zkusíte.

nimui +70/-11

29.11.12 19:21

 

Já jsem vracela, ale bez problému. Mám dvě podprsenky, 75 F, taky se špatně shání. Každopádně nějakou etrémní kvalitu nečekejte. Netvrdím, že je to šunt, to zase ne, ale na můj vkus by kostice v podprsence za 600,– měly držet a ne aby bylo nutné je po 2 měsících opravovat. Takže za mě takový průměr.

Ichy +596/-95

29.11.12 22:45

 

Zkuste Správnou podprsenku nebo Caresse, velikosti by mít měli a do tisícovky se vejdete taky. A v 65D už má něco i Triola v kolekci Like You.

Dahllie +31569/-3983

29.11.12 23:25

 

Leontyna.cz má přesně ty samé podprsenky v dané velikosti levněji, cca o 100-150 kč/kus (koukala jsem hlavně na značku Gaia) a není problém s vrácením peněz, když nesednou.

Barbuchaa +1264/-222

30.11.12 17:06

 

Já se přiznám, že s tímto obchodem nemám žádné zkušenoti, nicméně…Jestli víte, že máte problémy s velikostí a nepadne Vám každá, neriskovala bych zbytečně. Vím, že shánět relativně malý obvod s relativně velkým košíčkem je děs…osobně mi to do D jistil M&S, ale to je pár let zpátky a momentálně mi podobné řetězce nestačí a tak přehled o jejich nabídce nemám…Díky bohu za TRIOLU (vím, že to je reklama, ale ta firma mi zachránila existenci :D ) Mou současnou velikostí dle jejich tabulek je 75G (a většinou jsou jediná firma v butiku, která v téhle velikosti nabízí něco co drží i pěkně vypadá…), ceny nejsou úplně lidové, ale pod tu tisícovku se máte šanci vlézt, šla bych do nich…Jejich „stojan“ má dost butiků zaměřených na spodní prádlo a mají i své vlastní…Věřím, že si vyberete.

Mahtiel +4188/-1071

1.12.12 01:11

 

Teda, Duše okno, napadlo vás někdy, z čeho bude ten kvalifikovaný personál zaplacený, když si tam zákazníci přijdou zboží jen vyzkoušet a koupí ho jinde…?

Ale k věci - nejsou jen řetězce, kde je dle mého soudu za tu „kvalitu“ prádlo značně předražené. Je vhodné navštívit specializované obchody, kde se leckdy překvapivě nechá koupit úžasný kousek za velmi slušné peníze. V Českých Budějovicích v Galeri Dvořák je např. outlet Bellinda, kde mají i opravdu velké velikosti, pěkně zpracované a pevné, do 500,– . A jsem pevně přesvědčená, že to nebude jediný obchod tohoto typu ve střední Evropě…

Lina-jiná +2993/-817

30.11.12 09:00

 

Kvalita prádla je problém té které značky, ne e-shopu jako takového. Když se kostice rozpadne, nezavinil to obchod. Jeho kvalita se pozná naopak podle toho, jak se k nekvalitnímu prádlu zachová, jak rychle reklamaci vyřeší, Jak rychle reaguje atp.
Doporučila bych vyzkoušet přesnou velikost v prodejně, kde 65 D-E prodávají (a mají kvalifikovaný personál!!!!) a pak se pokoušet kupovat přes e-shop. Ale..stačí jiný střih a prádlo nemusí sedět…
Zkuste Braexpert, at znáte svou přesnou anglickou velikost a pak se vám bude snadněji trefovat i do jiných značek :-)

Duše okno +306/-135

29.11.12 22:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek