Reklamace bot v Humanic CZ!

Vložit odpověď
kostas

4.10.17 18:28

Milí přátelé,

chtel bych se s Vámi podělit o odpověď reklamačního oddělení v Humanicu cz Centro Zlín. Reklamace z mé strany - obuv velmi barvila ponožky hned první den chození cca 2 hodiny na nohou. Odpověď z reklamačního: obuv byla testována za sucha - to že se Vám v botě potí nohy je druhá věc a na ni se reklamace nevztahuje. Úž nikdy! Velký pozor na tohoto prodejce nikdy neuzná reklamaci!! Máte stejnou zkušenost?

 

Zkuste to jinde v Humanicu. To je vada bránící v běžném používání zakoupené věci a na to zákon myslí. A dává vám možnost takové zboží vrátit v dané lhůtě vrátit. I když je pravda, že sama bych se vrátila do toho zmiňovaného centra a přesvědčila je o tom, že chyba rozhodně není na přijímači…

kostas: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aerofrog +2174/-611

5.10.17 12:07

 

Já jednou v jiném obchodě reklamovala nepromokavé boty s tím, že se projdu ranní rosou a je v nich mokro. Reklamace zamítnuta a byl přiložen znalecký posudek (p. znalec psal jak pitomec, nevykazoval ani náznak odbornosti) o tom, že boty za sucha otestoval a průnik vody neprokázal. Napsala jsem dlouhý dopis s tím, že se obrátím na akreditovanou laboratoř, nakonec cukli ve smyslu, že si v té hodnotě bot smím koupit jiné zboží… Přístup hnus.

aniianii +2850/-222

11.10.17 12:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek