Retro šaty Blanka Straka vaše zkušenosti?

Vložit odpověď
muslik

15.1.15 14:18

Ráda bych se vás zeptala vaše na zkušenosti s šaty z Blanka Straka http://www.blankastraka.cz/.

Jsou kvalitně ušité? A jak vám padnou míry, je třeba vybírat větší, menší nebo padnou na vaši obvyklou velikost? Jak je to s reálnou velikostí přes prsa?
Přemýšlím např. o těch šatech http://www.blankastraka.cz/…rey-damson-2 a trochu dumám nad tím, jak to v reálu bude vypadat a také nad velikostí, včetně velikosti přes prsa…

Byl by to dle vašich dosavadních zkušeností dobrý kup nebo se mám ještě poohlídnout jinde?

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci na pohovor

 

Mrkněte na ofiko e-shop výrobce http://www.lindybop.co.uk/…p-damso-p937 tam mají u jendotlivých velikostí míry. Z českého e-shopu máte možnost vrátit do 14 dnl pokud nesednou, z anglického teda taky, ale přece jen poštovné do UK je dražší. Cenový rozdíl je cca 300 Kč, to zvažte sama co se vyplatí. Šaty jsem od Lindy Bop měla dvoje, ale jiné modely. S materiálem i kvalitou zpracování jsem byla spokojená. Zkuste i pogooglit, zrovna tento střih je celkem oblíbený, takže reálné fotky z blogů jsou. Já osobně mám u jejich velikostí trochu problém, že 12 je mi větší a 10 už je hodně ťip ťop.

muslik: Odpověď mi pomohla, děkuji!

panmeloni +282/-32

15.1.15 15:06

 

Vzhledem k tomu, že Blanka Straka pouze přeprodává šaty nakoupené na Lindy Bop a Voodoo Vixen, zkuste heldat recenze na tyto obchody. Oba obchody mají facebookové stránky, kam zákaznice posílají fotky šatů: https://www.facebook.com/lindybopdresses?… a https://www.facebook.com/…977440610669?… Voodoo Vixen má i nějaké recenze na svém e-shopu.

Pokud se tu neobjeví nikdo, kdo by měl s šaty zkušenosti (ačkoliv si myslím, že objeví, protože minimálně Lindy Bop je tu dost profláknutý), můžete vždycky zkontaktovat některou z žen na facebooku.

muslik: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

15.1.15 15:02

 

Šaty Lindy bop mám, též střih Audrey. Jsem spokojená, se střihem i materiálem (když si vezmu, jaké hnusné hadry jsem viděla za podobné peníze ve Vaňkovce, tak spokojenost s LB maximální). Kupovala jsem tedy na sugarbatu, protože je mají levnější a bez poštovného. Pokud váháte mezi velikostmi, vezměte tu menší.

Petrklíčová +57/-4

23.1.15 16:45

 

Já bych se prosím chtěla zeptat, jestli neznáte něco v Praze, protože se dívám, že Blanka Straka je v Ústí a chtěla bych si takové šaty nejdřív vyzkoušet, než si je koupím, děkuji

Lizabetka +64/-94

27.11.16 20:04

 

@lizabetka Já jsem ted hledala šaty ve stylu 40. let a holky tady mi poradily retrosaty.cz a jsou z Prahy, budu si je půjčovat, takže být tebou bych se podívala asi tam

Felicinkaaa +4/-25

30.11.16 21:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek