retro šaty - co k tomu?

Vložit odpověď
LucijéKa

13.5.13 21:32

Zdravím, poodařilo se mi sehnat tyhle šaty (kdysi jsem je měla půjčené na prodlouženou do tanečních)a přemýšlím, zda je vhodné je nosit třeba jen tak do města. Boty jsem myslela červené lodičky. Mám hodně podobné, jen není tak vysoká platforma. A nevím jestli navrch nějaké bílé sáčko nebo by šla i džínová bunda (není orvaná, vypadá hodně pěkně). A kabelka, jakou barvu?

Moc děkuju za rady ;)

 

Jen tak do města klidně, proč ne! Akorát vysoké loďky teda nevím, to už asi bude moc. Zkuste červené botky na nižším klínku.

+/-

13.5.13 22:17

 

Za mě i do města, když je trochu odlehčíte. Do města bych volila spíše botky na klínku a kabelku v barvě bot (žádné vaky, prosím). Do chladu bych přidala propínací svetřík, třeba černý. Rozhodně ne džínová bunda, to bude jak pěst na oko.
Na formálnější akce budou ty lodičky super, k tomu opět kabelka v barvě bot - nejlépe psaníčko a třeba sáčko. Pokud budete volit sako v barvě bot, tak si vezměte kabelku jiné barvy - už by to bylo moc a bývá těžké je sladit.
Jinak do práce si dovedu představit obě výše zmíněné varianty.

Sicilianwidow +6325/-1284

14.5.13 10:03

 

Já bych si k tomu dovedla představit klidně i tu džínovou bundu, byl by to takový zajímavý kontrast stylů. Ale chce to opravdu cit pro kombinování, zrovna s těmi červenými doplňky by to mohlo vypadat pěkně. Záleží, jakého výsledku chcete docílit, jestli něčeho všeobecně pěkného a přijatelného, nebo něčeho trochu nonkonformního, lehce extravagantního…

lindiste +2684/-702

14.5.13 12:06

 

Volila bych jakkoli barvené lodičky (sandály) na nižším klínku či podpatku. K černé a bílé můžete opravdu vzít všechny barvy. Kabelku ideálně v barvě bot, případně černou nebo bílou spíš menší a do ruky. Na chladnější večer propínací svetřík případně sáčko - barevně ladit s botami nebo šaty. A určitě bych je v létě nosila jen tak do města, ale hodí se i na večer.

Zuzík.praha +13/-11

14.5.13 13:33

 

No za mě jen tak do města ne, ale třeba večer do vinárny/restaurace, proč ne… Lodičky klidně, kabelka v barvě bot, popříp.černá/bílá… Ale za mě džínová bunda ne, já bych k tomu viděla sáčko ( super by bylo v barvě těch bot)… http://www.polyvore.com/cgi/set?…

BarunkaN +483/-175

13.5.13 22:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek