Rudé nehty

Vložit odpověď
Zuzanec

23.04.19 10:48

Zdravím,
ráda bych se zde zeptala, zda jsou pro vás rudé nehty, viz foto, nositelné univerzálně ke všemu oblečení, myslím tím barevně, ale i podle situací, např. do práce.

 

Ono záleží od druhu práce. Ak by na mňa vytasila kozmetička nechty ako na obrázku vľavo tak idem preč. Obrázok vpravo krátke červené mi pripadajú elegantné oveľa viac ako akákoľvek umelá prisernost ktorá sa tu rozmohla a straší už roky. Tak že krátke vlastné pekne nechty nalakované akokoľvek aj takouto červenou sú podľa mňa vhodné kamkoľvek. Umelé drapy v telovej farbe sú hnusné vždy.

Zuzanec: Odpověď mi pomohla, děkuji!

xiphinema +63/-13

25.04.19 07:47

 

Myslím, že červená bez třpytek je na dospělé ženě stará dobrá klasika, která při úhledné úpravě bude vypadat skoro vždycky dobře. Jenom pozor na to, co děláte. Loupající se lak vypadá příšerně a pokud nemáte nehty úplně krátké a děláte s dokumenty, můžete zanechávat barevné škrtance na papírech…
Tohle všechno je za mě v pohodě:

Trochu glamour verze…

Tohle už ne:

Tohle už vůbec:

Panebože komu jde vyškrábat oči?

Veroniq +3939/-458

27.04.19 14:51

 

Teoreticky asi ano, ale podle mého osobního názoru je na denní nošení lepší nějaká decentní přirozená manikúra, odstíny světle růžové apod., a ta rudá třeba na nějakou večerní společenskou příležitost, když už. I když… ani tam to není nutné:-D Proste mne osobně se takto výrazné nehty nelíbí v jakémkoli provedení, ať už rudé, oranžové, modré, cerne, se trpytkama apod.

Semtex +439/-151

23.04.19 18:57

 

Ts ts, rozdíl mezi „Trochu glamour verze…“ a „Tohle už ne:“ je pouze v úhlu pohledu.

Gorilka +8393/-4159

30.04.19 14:39

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek