Růže do vlasů vypadající jako pravé?

Vložit odpověď
MotherMonster

13.11.14 19:39

Milé pekelnice ptám se, nevíte kde sehnat květiny do vlasů které vypadají jako pravé? ( ty na obrázku nejspíš budou ale potřebuji nějaké které mi budou držet i během předtančení, jde o maturitní ples ) popřípadě jak tedy zajistit pravé aby nespadly během tance. nechci takové ty podivné látkové na skřipci, děkuji za tipy :)

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Já měla pravé květy ve vlasech na mé svatbě. Podmínkou byly úplně čerstvé květy, které byli květinářkou nastrkané do takových malinkých ampulek s vodou a takto byly zakomponovány do účesu.

MotherMonster: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Colombina +1133/-234

13.11.14 20:08

 

živé květiny se normálně tzv. navatičkují (zabalí do tenké vrstvy vlhké vaty a připevní na drátek) a nastříkají speciálním sprejem, aby co nejdéle vydržely - vydrží pak až několik hodin stejné. a do vlasů se připnou pinetkou nebo přímo drátkem, na kterém je květ. nedokážu si představit, co byste musela tančit, aby vám vypadly, předpokládám, že s růžemi ve vlasech to asi bude spíš klasika, než hip hop, takže budou držet jako přibité.

někdy si to dělá sama kadeřnice, někdy zahradnice. je třeba se domluvit.

ampule si hlavy nedávejte, to se normálně nedělá. ty by vypadnout fakt mohly.

MotherMonster: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jiná Realita +246192/-57510

13.11.14 20:14

 

Nedávno jsem potlala na Fléru tuto paní http://www.fler.cz/magaela …pracuje s živými i umělými kytkami :) Tak třebas se bude něco hodit :-)

Lucix +4/-0

14.11.14 12:04

 

Já měla taky živé květy v účesu na své svatbě a mohu potvrdit, že pokud jsou růže čerstvé, tak vydrží od rána až v podstatě do rána :-D. Takové však nekoupíte jen tak v květinářství. Buď si je tam objednejte a požadujte opravdu čerstvé nebo je sama kupte přímo ve skladu (příklad: růže od přímého distributora vydržely ve váze 3 týdny, ty stejné z květinářství uvadly do dvou dnů ale byly prodávané jako opravdu čerstvé). Zjistěte si také, který druh květin se vlastně pro vlasová aranžmá hodí, některé květiny nevydrží ani při nejlepší péči.
Ve svém regionu bych věděla, kam vás pro krásné květy poslat.

Josefka +7800/-916

13.11.14 21:19

 

V květinářství, které má doplňkový prodej dekoračních vintage věcí, obvykle mají i umělé růže ( ne z tvrdého plastu jako na tržnici, takový pěnový materiál). Z růžičky odstřihněte drátek a spodní částí protáhněte vlásenku. Tohle mi poradila kadeřnice a výsledek byl dobrý,cenově vyšla jedna růžička asi na 15 Kč. V každém případě živé květy budou vždy vypadat nejlépe.

Lenka1234567 +94/-24

15.11.14 17:49

 

Nebála bych se živých květin - můžete si jich pár koupit a o víkendu to vyzkoušet.
Pokud chcete umělé květiny, tak se zeptejte v Moraviafloru. Na Moravě, v Olešnici, je firma, která vyrábí nádherné umělé květiny, dělají je z kovových forem víc jak 100 let starých. http://moraviaflor.cz/
Jestli jste z Prahy, mám je v atelieru a mohu vám je ukázat, příp. prodat.

Linie +19640/-3300

13.11.14 22:39

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek