S čím kombinovat hodně světlé džíny?

Vložit odpověď
Sofie Amelie

13.3.16 18:56

Hezký den, dneska jsem si koupila hodně světlé upnuté džíny a přijde mi, že se k nim absolutně nic nehodí. Se světlým tričkem to vypadá moc světle s tmavým to taky nevypadá nic moc. S upnutým trikem mi to přijde jako ‚kombinéza‘ :D nevím, jak to říct :D máte někdo takové džíny? Popřípadě co myslíte, že by se k nim nejvíce hodilo? (tričko/top, košilí moc nemám :/)

barva je asi taková: https://www.google.cz/search?…

 

Světlé džíny jsou jarně/letní oblečení, proto je kombinujte hlavně se světlejšími odstíny Vaší barevné škály. Pokud je to se světlým moc světlé a s tmavým nic moc, tak zkuste buď proužky anebo použijte vršek v jakékoli Vaší nejoblíbenější/nejslušivější barvě. Nenapsala jste, jakou máte barevnost (oči, vlasy, pleť - světlé/tmavé) ani jaký je Váš styl (drsňák, romantička, ležérní ap) - to dost ovlivní výsledek. Taky mi připadá, že zcela spoléháte na kombinaci spodek+vršek a trochu Vám tam chybí doladění pomocí „třetího“ kusu oděvu, který tomu celému může dodat úplně jiný dojem - může to být sako, bunda, lehký svetr, šála nebo dokonce i jen výrazný šperk, kabelka nebo boty. Teorie je tady: http://www.insideoutstyleblog.com/…d-piece.html
Nějaké další tipy na kombinování: https://cz.pinterest.com/…-blue-jeans/

linda21 +2183/-497

14.3.16 10:24

 

I když píšete, že košilí moc nemáte, tak zrovna s bílou košilí/halenkou by to mohlo vypadat dobře. Nevím jak vypadáte a tudíž ani jaké barvy Vám sluší, ale co zkusit třeba žlutou, růžovou, nebo modré a bílé pruhy.

Jirkátor +16464/-4174

16.3.16 07:00

 

Svetlé tričko je príliš svetlé, tmavé zas nevyzerá dobre, upnuté tiež nevyhovuje. Vychádza mi, že jedine priehľadný voľný igelit bude spĺňať vaše nároky.

Kassasndra +960/-554

14.3.16 09:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek