S čím kombinovat svetrosako

Vložit odpověď
marja.morevna

6.10.12 19:38

Dobrý večer,
koupila jsem si na aukru toto svetrosako. Uvítala bych tipy na kombinování, protože jsem si ZASE myslela, že se mi bude hodit ke všemu a ZASE nevím, co s ním.
Díky
D.

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

Promiňte, ale takovýhle svetříček v neutrální barvě lze opravdu kombinovat s čímkoli, vynechala bych snad jen velké večerní šaty a plavky. Je jasné, že takový kousek si nevezmete na pracovní pohovor, důležité obchodní jednání, ke státnicím apod. Přesto ho lze nakombinovat do „slušnějších“ variant nebo do volnočasovějších. Vyhraďte si čas a zkuste různé kombinace ze své skříně. Pohrajte si s doplňky. Rozvažte, jestli by nebyly vhodné barevné punčocháče. K tričkům si zkuste uvázat šátek… Nekombinujte jen v hlavě. Oblečte si to na sebe a uvědomte si, co se vám líbí a proč, nebo naopak která část na vás působí rušivě - a tu změňte. Pak se vyfoťte do inspirace a uvidíte ;-)

Lina-jiná +2993/-817

7.10.12 12:41

 

starorůžové tričko s lodičkovým výstřihem a pouzdrová šedá sukně, k tomu psaníčko s růžovými pivoňkami a tělové lodičky, nebo tričko v královsky modré, jednoduché džíny, šedé oxfordky a nějaká výraznější taška trochu ve sportovnějším vydání, nebo halenka v cihlové barvě, klasické kostýmkové kalhoty a kotníčkové boty v koňakové barvě a k nim kabelka… variací je spousta, vadil by mi snad jen ten motýlek na ,,klopě,, ale je to jinak hodně variabilní kousek

mikita.miki +27511/-3769

7.10.12 21:58

 

Nenosila bych pod to halenky s výraznými aplikacemi na hrudníku, radši jen hladká trika a topy. Jinak dolů cokoliv.
Samozřejmě, že někdo namítne, že si k tomu fiží dovede představit, ale takové kombinování se musí umět - a to dle dotazu D. neovládá.

Coballtino +1095/-417

10.10.12 17:24

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek