S čím nosit tenhle kabát?

Vložit odpověď
Ophelia

10.8.13 20:46

Zdravím, chtěla bych se zeptat jaké boty a doplňky se k němu hodí.
Rady typu nenosit atp. si prosím nechte.

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Velkou kabelku přes ruku (s krátkým uchem) bez jakýchkoli aplikací nebo něco jako jsou ty knoflíky na kabátě (ale menší), úzké kalhoty a kotníkové boty na podpatku nebo pokud je i na zimu nějaké „subtilní“ kozačky. Když sukni, tak možná pouzdrovou, prostě něco přiléhavého, aby to s kabátkem tvořilo pěknou siluetu. Je krásný!

ProfZav +1469/-323

11.8.13 14:32

 

Rozhodně nosit! Dala bych velkou kabelku a mně by se líbily třeba kotníkové boty na podpatku. Akorát bych si dala pozor, aby na něčem nebyly stříbrné kovové aplikace, asi by se to dost tlouklo s knoflíky…

barami +421/-103

10.8.13 21:10

 

S doplňky bych to nepřeháněla, kabát je vcelku výrazný, takže při výrazných doplňcích by celková kombinace mohla sklouznout do oblasti kýče. Jednoduché rovné kalhoty, sukni si k němu moc představit nedovedu (což ale neznamená, že žádnou adekvátní sukni najít nelze, jen to nebude jednoduché), a boty bych volila určitě na podpatku. Pokud něco na hlavu, tak opět něco minimalistického. Kabát má hezky řešený krk, takže bych s výjimkou větší zimy k němu nenosila ani šálu.

qwiriella +131/-42

11.8.13 13:40

 

Kabát je nádherný, já v zimě nosím hlavně teplé šaty, takže ho úplně vidím jen s vyčuhujícíma nnohǎa v černých punčocháčích. Obula bych kozačky na klínu, loni měli krásné kožené, ne moc drahé, v La farfalla. A na hlavu baret.

+/-

12.8.13 09:11

 

ála jezdecký styl (kozačky, klobouk, kabelka s krátkým uchem) :)

helcza +125/-22

14.8.13 19:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek