Šála jako z Burberry:-)

Vložit odpověď
sou.mei

1.9.15 20:54

Ahoj Pekelnice,
zamilovala jsem se do značky Burberry. Líbí se mi vůně, trenčkoty…
A také šály. Bohužel nyní nemám zbytečných 600 éček, a tak si hodlám koupit šálu neznačkovou, nicméně ve stejných barvách.
Nosily byste takovou? Myslíte, že je to stejná kapitola jako napodobeniny kabelek:-)?
Díky za názor!

 

Pokud se nepletu, tu svou typickou kostku má Burberry registrovanou, takže čistě věcně to napodobenina bude. Ale to se pak dostáváme do nekonečné debaty, ktera může končit u toho, jestli je Pepsi fejková coca-cola nebo vyhroceně džíny fejkový levisky :D je ale pravda, že bych si pokrytecky vybrala jinou kostku (stejne barvy, jinak řešené kostky) protože zrovna kostka Burberry je provařená.

teetee +5639/-1382

2.9.15 08:47

 

Děláte z toho zbytečnou vědu. Já tuhle barevnou kombinaci miluju a nosím jí pořád a až před málo lety jsem se dozvěděla, že je to prý typické pro značku Burberry. Je mi to srdečně jedno :-) Klidně to noste, když vám to sluší. Už se to tady fakt přehání.

Eves +475/-234

2.9.15 00:31

 

Určitě to není stejná kapitola jako napodobeniny kabelek, takovouhle šálu koupíte ve Skotsku snad všude :) Sama jsem si jednu velmi podobnou dovezla a nosím ji ráda :)

Petrolejová +85/-11

1.9.15 21:02

 

Loni měla tuhle šálu kolem krku omotanou půlka Brna … to raději nějakou pořádnou šálu z kvalitního materiálu klidně v barvách, ale tak, aby se člověk nepřiřadil k tomu stádu

Snoopy100 +5793/-472

3.9.15 08:31

 

Jak píše teetee, úplně stejná kostka jako Burberry to nebude, jen to bude podobná barevnost. Já jsem si takovou šálu koupila loni v sekáči a nosím ji moc ráda - je to prostě hezká a příjemná barevná kombinace. Nosila jsem ji skoro celou zimu a nikdo mi neřekl, že nosím falešnou šálu, takže je to asi každému dost ukradený. :)
Já chápu napodobeniny kabelek, to by se nosit nemělo, ale béžová kostkovaná šála? Stejné to je s botama s červenou podrážkou, tam tu hysterii taky moc nechápu.
Asi přikládám nedostatečné zásluhy jednotlivým značkám. :))

moi-bebe +2207/-788

4.9.15 09:46

 

Muj problém neni ani tak v tom fake/nefake. Problém je spíš v tom, že to je kýč. Tak jako je kýč Vuittonův damier na kabelce, tak je dneska už kýč Burberry šála. Móda o vás hodně vypovídá a tohle je pro mě znakem průměrnosti, neoriginálnosti a neschopnosti hledat vlastní vtipná řešení. Je to na vás, třeba nechcete být originální, třeba se vám líbí být středem proudu a těžko bych vám to mohl vyčítat. Jenže na mě vždycky tyhle kopie provařeného luxusu (a teď ať origo nebo neorigo) působí, že se dotyčnej snaží zaujmout ale jde na to tim nejzoufalejším způsobem.

Takže za mě barvy burberry klidně, vzor burberry klidně, napodobenina burberry trenchcoat klidně, napodobenina burberry šály NE.

JMaravelo +6798/-2479

3.9.15 06:59

 

Já bych ji nenosila. Přijde mi to na podobné úrovni jako ostatní faky. Když na něco nemám, tak si to prostě nekoupím - kupte si pěknou kostkovanou šálu, která si nehraje na něco, co není

květinkam +432/-119

1.9.15 22:38

 

Pre mňa je to pánsky vzor. Môj názor : Nenosiť, ani fejk, ani originál.

Hedike +26/-48

5.9.15 14:24

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek