Samodržicí podprsenka pro velká prsa

Vložit odpověď
paniklara

17.4.12 11:52

Dobry den, řeším podobný problém jako slečna/paní pode mnou. Vhodnou podprsenku pod tílka z úzkými ramínky, šaty bez ramínek. Tedy ideálně bez ramínek. Mám ale poměrně velká prsa 75F (někdy i G, záleží na střihu podprsenky). Jak hodně reálné je, že samo držící podprsenka udrží velká prsa při celodenním nošení? A kde v Praze se dá sehnat?

 

Paní z Le Chaton se jmenuje Konarovská, je dost švihlá, ale naprosto výborná! Určitě stojí za to přijít za ní do obchodu, je to vždycky zážitek! Poradí, vybere a ještě pobaví. Podprsenky sice jsou drahé, ale nesmírně kvalitní a opravdu všech možných i nemožných velikostí. Všem moc doporučuju!

terezatereza +21/-5

18.4.12 11:39

 

Jak sehnat v Praze, to nevím. Sama mám velikost 75 E a v české republice sehnat něco vhodného je hledání svatého grálu. Ovšem mám dobrou zkušenost s podprsenkou Wonderbra, která sice stojí 1000 korun, ale opravdu drží pevně a po celý den. DObré zkušenosti mám i s nákupem přes ebay, kde jsou ceny poloviční a výběr 100krát větší než u nás. Konkrétně doporučuji značku Charnos nebo Freya, mám od nich několik kousků i s odepínatelnými ramínky a nemůžu si stěžovat. Tyto značky mají velikosti myslím až do půlky abecedy :)

Susej +28/-9

17.4.12 12:33

 

Myslím, že Betunta má na mysli le chaton . Osobní zkušenost s nimi nemám, asi nebudou levní, ale právě oni by netypické velikosti mít mohli. (zaplať pánbůh za mých 75D)

makuva +90/-67

17.4.12 20:27

 

Osobne mohu doporucit Wonderbru http://guilty-pleasures.org/…trapless.jpg ktera me doprovazela jiz na velmi divokem plesu i svatbe:-) A drzi jak ulita… Akorát když jsem ji na té svatbě měla cca 16 hodin na sobě, druhý den jsem cítila žebra:-D U nás se sice asi sehnat nedá… Ale velikostně jsem se trefila - běžně kupuju 75F poslední dobou i G a koupila jsem 36F (dle UK číslování) a jako by byla šita na mě. Jinak pak chválí Eva Michalak http://www.ewa-michalak.pl/…1/9/91_2.jpg ale tu jsem neviděla naživo…

hribe.jana +2/-0

24.4.12 18:07

 

Dobrý den,
sama disponuju velikostí 85D. Velmi kvalitní podprsenku jsem pořídila před časem překvapivě v H&M. Je opravdu pohodlná a drží bez problémů, nicméně jsem ji ještě nevystavila celodennímu testu, vždy jen na pár hodin. A rozhodně bych za ni nedala ruku do ohně co se týče rychlejšího a akčnějšího pohybu než chůze. Mnohem lepší zkušenost mám pak s prádlovými korzety, nebo polokorzety (do půli trupu), které už opravdu poskytují skvělou podporu - ale chápu, že to není prádlo pro každého.

Everyberry +1/-1

17.4.12 12:15

 

Tak na samo držící podprsenku jsem snad ani nepomyslela. Když si představím, jaký mám problém sehnat normální podprsenku 65FF! V obchodech se nestačím divit, jak je to omezené. Holka s velkými prsy musí být asi zákonitě při těle či co! Zatím jsem se setkala s nejmenším obvodem 70 (z nouze jsem zakoupila) a dokonce jsem si nechala podprsenku ušít na míru, ale nejsem si úplně jistá, zda to byl tak dobrý kauf.

O Marks&Spencer jsem slyšela, že se tam dá sehnat snad cokoliv, takže si budu muset udělat výlet a pátrat hlouběji.
Co se internetového nákupu týče, tak jsem asi srab, tam se bojím nepřesné velikosti a přijde mi zbytečné (jo, asi jsem i líná :] ) se zaobírat reklamací…

Ale viděla jsem na youtube video s jednou paní z Prahy, která vysvětluje, jak 80% žen nosí špatnou velikost podprsenky atd. (ani za nic na světě si teď nevzpomenu na její jméno!) a má tam také obchod. Tedy jsem si říkala, že navštívím snad i ji a doufám, že se mi poštěstí :) Nemáte náhodou některá z vás s touto paní zkušenost?

Betunta +6/-1

17.4.12 16:21

 

Nemyslím, že to je aktuálne ale kedže nosím 75F musím sa podeliť o skúsenosť. Skvelú podprsenku telovej farby, ktorá sadla, drží ako prilepená a úžasne formuje mám kúpenú v obchode TRIUMF. Taká tá klasická s odopínateľnými a rôzne nastaviteľnými ramienkami, taká to je. Na vysoké ceny pri takej maličnosti ako sú prsia 75F som si už zvykla takže aj tu som si priplatila.

Amonute +3874/-379

22.9.12 16:54

 

Kvalitní samodržící (i bezešvé) podprsenky i větších velikostí mají v Marks&Spencer. Mají i opticky zmenšující objem a navíc za dobrou cenu.

Alatriz +438/-121

17.4.12 15:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek