Šaty do tanečních pro třicítku :-)

Vložit odpověď
xluki

21.1.14 12:16

Ahoj pekelnice, o víkendu se mi podařilo vychytat manželovu slabou chvilku a souhlasil, že se mnou půjde do tanečních pro starší a zapomnětlivé. Když tak koukám po netu jaké šaty do tanečních tak všude mají šatičky tak pro 17 leté slečny. Jenže mě bude 30, a ráda bych něco ke svému věku. Ale zase navlíknout se do sukně a halenky mi připadá moc usedlé. A pak mě inspirovala Numbie z předchozí otázy. Co takové květované šaty z LVL http://www.ladyvlondon.com/…_A1DIOF.aspx, k tomu černé lodičky (no, u mě spíš balerímy, manžel je stejně vysoký). Samozdřejmě na prodloužené a závěrečný ples zvolím adekvátní šaty.

Najdete v encyklopedii: Retro šaty 50. léta

 

Myslím, že na taneční určitě šaty a to šaty po kolena nebo kousíček nad kolena. Ty z vašeho odkazu jsou fantastické. Podle mne jsou vhodné i takovéto: http://topshop.domodi.cz/…l-g-1255495/
V pase upnuté, sukně do „A“, bez „sexy“ průstřihů. Rozšířená sukně je potřeba, abyste mohla udělat delší krok a aby kolem vás při rychlejší otočce efektně vlála.
Užijte si to. Mimochodem, taky jsem chodila do tančeních ve třiceti. Dost mne překvapilo, že tam bylo pár dam v džínsech a chlapů v tričkách.

xluki: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kocourkovo +29/-5

21.1.14 13:31

 

Dobrý den. Za prvé Vám gratuluji k úspěchu vychytání manželovy slabé chvilky a závidím Vám ;) (já chodím jen na lady lekce :)) K oblečení - berte to tak, že jdete sportovat. Tím nemyslím, abyste šla v teplákách, ale prostě aby se Vám v tom dobře hýbalo, točilo, zvedaly ruce a tak. Taky se v tom asi trochu zapotíte. Šaty co posíláte jsou podle mě ok, když možná až zbytečně hezké. Taky by stačilo vzít si nějakou jednoduchou lehčí sukni a hezčí triko/halenku (ne všechny halenky mají krajkový límec a jsou usedlé :)) Nebo klidně nějaké šaty, co nosíte v létě, ale nevypadají zas moc letně. Něco zkuste, uvidíte, v čem chodí ostatní. A co se týká bot - diskuse k tanečním botám tady nedávno proběhly. Chápu, že si hnedka nebudete kupovat taneční boty, ale alespoň trochu podpatek je lepší než žádný (stejně jste při tanci většinou na špičkách) a taky doporučuju, aby bota byla co nejměkčí.
Pěkný tanec přeju ;)

xluki: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2573/-702

21.1.14 13:16

 

výše zmíněné šaty jsou ok. já teda letos chodila do tanečních pro vysokoškoláky, ale pár lekcí jsme nahrazovali v hodinách pro dospělé. záleží i jaké oblečení doporučuje taneční škola, protože u nás to bylo tak, že pro vysokoškoláky se doporučovalo běžné oblečení (takže jsem nosila tílko/tričko a obyč sukni). na dospěláky bylo formálnější, chlapy chodili v košili a kalhotech. nakonec jsem si koupila ještě i dvoje šaty, orsay a mohito-na václaváku v reservedu. možná byste vybrala také. a taky vám doporučím něco s podpatkem, opravdu se v tom pak lépe tancuje. užijte si to

xluki: Odpověď mi pomohla, děkuji!

elesse +1755/-400

21.1.14 15:12

 

Dost záleží na tom, jako to jsou kurzy. Pokud jsou klasické, tak určitě spíše jednobarevné šaty. Pokud jsou trénovací, ale to zřejmě nebude Váš případ, tak tam se skutečně chodí i v leginách a také jiných botách. Myslím, že na běžné lekce se nemusíte oblékat jako na ples. Stačí úplně jednodché šaty, které se budou dobře čistit, protože pokud se do toho opřete, tak bude upocená Vy i partner v saku či košili též. Halenku do sukně moc nedoporučuji, bude se vysouvat.
Jednoznačně ale hlasuji pro taneční boty. Třeba až po několika lekcích, pokud máte obavu, že nevydržíte chodit. Ale podrážka je měkká, nebolí tak nohy a hodně figur bez nich opravdu neuděláte (chodila jsem několik let do dospěláků do Starletu). Využiju je dodnes, jak na plesy, tak i do divadla. Jen „venek“ musíte přeběhnout v jiných. Balerínky nejsou na tanec moc elegantní, budou dost tvrdé a mohly by se zouvat.

xluki: Odpověď mi pomohla, děkuji!

beryl +33/-8

22.1.14 13:23

 

Já bych se taky zeptala té taneční školy. Chodila jsem v Brně do Starletu a tam všichni chodili opravdu společensky. Dvakrát jsem ale náhodou nahlídla do tanečních kurzů dvou jiných škol a tam tedy jak kdo. Někdo v šatičkách a tanečních botách a vedle v leginách a tričku. Boty už radši nevím.

xluki: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vias +8413/-2384

21.1.14 21:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek