Šaty na bakalářské státnice

Vložit odpověď
B123

28.5.15 10:18

Ahoj,
v červnu budu dělat bakalářské státnice na VŠE a chci se zeptat, jestli můžu jít v těchhle šatech - není ten vzor moc divoký? Punčocháče na fotce nemám, ale pak si je samozřejmě vezmu.

Původně jsem si chtěla koupit klasické tmavé pouzdrovky, jenže s postavou hruška jsem žádný nesehnala - buď mi byly malý přes zadek, nebo velký přes prsa :-(.

Nebo si mám vzít radši klasickou černou sukni ke kolenům a bílou košili?

Děkuju za rady.

 

Já bych si na vašem místě vzala tyto šaty, sluší vám a na BC mi to nepřipadá moc divoké.

dagur +4357/-848

28.5.15 12:57

 

Přijdete-li takto, nevhodně oděná nebudete. Vzor mi divoký nepřipadá. Šaty mají rukávky, výstřih také vypadá ok (alespoň z toho, co vidím). I délka je v pořádku. Pokud máte doma ještě vhodnou sukni a košili, pak se rozhodněte podle toho, v čem se cítíte lépe.

andiedvorakova +8745/-1219

28.5.15 14:02

 

Šaty vám sluší, na státnice v červnu jsou v pořádku. Mne se i líbí, ale na to se neptate (takže se nenechte ovlivnit ani těmi, kteří píšou, že jsou nehezke:).

Byt vámi, volím mezi šaty a sukni s halenkou to, co je vám pohodlnější!! Ani v jednom neslapnete vedle. Já mám radši šaty abych nemusela hlídat, jestli neleze halenka ven, kamarádka zase sukni. Vemte si oblečení, na které se nebudete muset soustředit, pozornost budete muset mířit jinam :)

teetee +5637/-1380

29.5.15 09:27

 

Kdybych měla možnost volby, tzn. nemusela si místo těch květovaných šatů jít něco kupovat, ale stačilo mi sáhnout do šatníku, radši bych vytáhla tu sukni a košili. S tou prostě na státnice šlápnout vedle nemůžete. Záleží fakulta od fakulty, ale řekla bych, že košile a sukně vám všude spolehlivě projde, tak dostojíte dresscode i kdyby se na něj hledělo sebepřísněji.

aailyyn +8057/-1745

28.5.15 13:02

 

Taková krásná postava a takový hadr na ní. Divoké mi nepříjdou, jen ošklivé. Střih je celkem ok, ale ten vzor je jak z vietnamské tržnice.

Dahllie +31569/-3983

28.5.15 21:45

 

Asi budu trochu proti proudu, ale sukně s halenkou mi přijde na Bc. státnice jako naprosto nejhorší varianta. Působí to na mě jako knihovnice/úřednice a ne slavnostní oblečení pro slečnu kolem 23let. Max. tak nějaký kostýmek, až si slečna půjde pro PhD ;)
Mám za sebou několik promocí, mých i kamarádek atd. a sukně s halenkou tam tedy neměl skoro nikdo. (Beru, že to že něco nosí hodně/málo lidí nemá výpovědní hodnotu o kvalitě nebo vkusu, jen tak nějak pro ilustraci zmiňuji.)
Za mě - na státnice šaty typu koktejlky nebo malé čerrné, u Bc. mohou být barevnější, na vyšší stupně tmavší. Možno doplnit sáčkem, šálem atd.
Tyhle konkrétní šaty - o vzor by nebylo, ale zpracováním a materiálem se řadí mezi tržnicové poklady. Raději nebrat.

Hazentla +303/-22

2.6.15 15:53

 

Šaty moc divoké nejsou, ale přiznávám, že osobně se mi teda vůbec nelíbí. Takže bych hlasovala pro klasiku- sukni s halenkou. Ale pokud se rozhodnete pro šaty, nevhodně oblečená nebudete.

sweetlikecandy +882/-306

28.5.15 17:17

 

No…je to trochu divoké. Třeba kdybyste si přes to dala sako a nesvlékla ho..což je dost pohodlnostní limit na státnice, kde se chcete cítit dobře. Pokud máte možnost sukni a košili, jak píšete, vemte si raději to.
Pouzdrovky pro hrušku se sehnat moc, nedají, to znám :)

SkyP +2573/-702

28.5.15 12:15

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek