Šaty na státnice

Vložit odpověď
fisule

9.1.15 21:28

Jsou tyto ok na statnice? Bakalarske, dalkove studium, takze az ne takove drama :) jinak saty jsou cerne, tesne nad kolena. Nejsou prilis kratke?

 

Za mě dobré. Nejsou přehnaně krátké, mají zahalená ramena a nemají výstřih. Pokud byste chtěla být maximálně decentní, můžete si přes ně vzít ještě sako. Některé vaše spolužačky nejspíš vyrazí přímo v kostýmku. Na státnice je „nuda“ v podobě klasiky: černých kalhot a košile zkrátka žádoucí, nejdete na módní přehlídku. Máte být oblečena patřičně, to pochopitelně, ale zároveň svým oděním nerušit, nestrhávat pozornost, protože přece jen jdete prezentovat svoje vědomosti, ne to, jak vám to sluší.

aailyyn +8057/-1745

10.1.15 10:38

 

Bez těch aplikací bych řekla ano. S těmi aplikacemi si nejsem úplně jistá. Nešlo by ten pásek sundat? Nicméně si myslím, že projdou. Já si naopak od jiných myslím, že černá nebo jiná tmavá barva, je nejlepší volba. Zpravidla to nejhorší, co můžete udělat, když jdete ke státnicím nebo jiné zkoušce, na kterou musíte mít hodně znalostí, je zářit, být dokonale nalíčená a zkrátka vypadat, jako byste šla někomu na svatbu. Alespoň pokud si vaši profesoři váží víc znalostí a aktivity studentů než výstřihů studentek. Tohle je zrovna ta příležitost, u níž vypadat „pohřebně“ a nenápadně není nikdy na škodu - spíš naopak. Ideální je vypadat, že znáte, co se sluší k takové příležitosti obléknout, ale zároveň působit, že jste nad vymýšlením outfitu nestrávila hodiny, protože ty jste přeci věnovala studiu…

andiedvorakova +8745/-1219

10.1.15 02:20

 

Šaty jsou ok. Měla jsem podobné. Jen mě pobavila hláška,že bakalařská státní zkouška u kombinovaného studia není žádné drama.Taky jsme to absolvovala a pokud ta škola za něco stojí tak to je drama vždy. Přeji hodně úspěchů a pevné nervy.

Kapitan Amerika +1764/-428

10.1.15 11:00

 

Střih ok, barva taky, i ten pásek by ušel, s přimhouřeným okem. Ale jestli je to, co se táhne podél, rozepnutý zip, tak za mě už je to přes čáru. Příliš punkové, nebo já nevím. V tom případě bych se podívala jinde, nebo, pokud šaty chcete unést na další formální příležitosti, si ten zip u švadleny nechat odstranit a našít tam místo něj třeba tenounký saténový pásek ve stejné barvě (barvu ani nic širokého bych neriskovala, aby se to netlouklo s páskem. Eventuálně ten původní nahradit stejným saténovým, ale širokým). Punčochy určitě tělové, takhle je to moc pohřební. S barevným náhrdelníkem (ne moc křiklavým, perly nebo korále či něco jiného nepřezdobeného) by to mohlo být pěkné.

vias +8419/-2384

10.1.15 19:12

 

Šaty jsou pěkné, nicméně na státnice mi připadají málo důstojné(pokud bych Vás postavila vedle spolužáka v kvádru). Možná je ve skutečnosti materiál jiný, ale spíš to na mě působí jako volnočasové šaty do práce, nebo na skleničku do baru. Nelíbí se mi u nich volný rukáv a sundala bych pásek(nejsou na něm doufám pyramidy?). Na Vašem místě bych to nepodceňovala. To, že jde jen o bakalářské dálkové studium neznamená že to zkoušejícím bude fuk..

álainn +4559/-1871

9.1.15 23:09

 

Ty šaty jsou moc pěkné a Vy máte pěknou postavu, takže Vám to opravdu sluší. Jediným problémem je ta černá. Vypadáte, že jdete na pohřeb. Sexy dáma na pohřbu..
Budete mít nějaký výrazný, barevný doplněk, který by Vás rozzářil? Něco by to chtělo..

+/-

9.1.15 22:35

 

Šaty jsou super! Já sama jsem na Bc. státnice šla také v černých šatech podobného střihu…
Je pravda, že délka mohla být o půl dlaně delší, ale máte zahalená ramena a nemá to žádný výstřih, takže faux pas nebude.
Jak je zmíněno v odpovědi přede mnou - je to trochu fádní (příliš černé). Zkusila bych nude lodičky a také tělové silonky. Jako doplněk bych zvolila výraznější náušnice, popř. decentní náramek na ruku (pokud máte prstýnky, tak ne).

Lenicka07 +953/-445

9.1.15 22:47

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek