Šaty na Stužkovú

Ofélia

19.09.14 12:21

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť. Chystám sa tento rok synovi na Stužkovú a vyberám šaty. Natrafila som na tieto - hodia sa podľa Vás pre matku na stužkovú slávnosť? Ak áno, aké doplnky k nim zvoliť? Topánky, bižutéria, pančuchy… Ďakujem za pomoc.


Reklama

 

Myslím, že naprosto bez problému. Užijete je i později na jiné události. Doplňky by se mi barevně líbily např. takhle (boty samozřejmě vhodnější na tanec):


http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=66721241

nebo takhle

nebo takhle

Ofélia: Odpověď mi pomohla, děkuji!

shanimplavkynahrocha +85725/-18349

19.09.14 20:50

 

Šaty jsou to pěkné a jistě je užijete např. i do divadla. Jediné, nad čím bych se zamyslela, zda se Vám v nich bude dobře tančit. Nebudou příliš úzké?
Co se doplňků týče, nechala bych se inspirovat modelkou. Protože psaníčko a asi ani boty v pěkné modré barvě neseženete, volila bych černou klasiku. Lodičky subtilní, klasického tvaru. Punčochy tělové, nelesklé. V černých už byste byla moc „smutná“.
A co se šperků týče, určitě bych vynechala náhrdelník a vzala si pouze náušnice a buď náramek nebo pěkné hodinky.

Ofélia: Odpověď mi pomohla, děkuji!

sosha +2202/-628

19.09.14 12:42

 

Na akci tohohle typu unesete i více lesku, nebála bych se stříbrné, alespoň jste-li podobný typ jako modelka. Jinak mi k téhle modré ladí i bílá, zlatá, červená… Jako doplňky bych volila náušnice a náramek nebo prsten. Šaty samy se určitě hodí, jsou krásné.

Ofélia: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +7992/-1730

19.09.14 14:06

 

Šaty jsou určitě na podobnou akci vhodné, ale jak píše aailyyn, nebála bych se jít do slavnostnějšího stylingu pomocí doplňků. Strašně záleží samozřejmě na tom, jaký jste typ, ale zmíněná stříbrná nebo zlatá by byla perfektní. S černými doplňky byste se mohla trošku ztrácet. Šaty mají poměrně střídmý střih, takže se podle mě fantazii meze nekladou. Případně by dobře posloužilo třeba černé psaníčko se stříbrnými/zlatými detaily, výraznější náušnice, vyčesané vlasy… Opravdu dost záleží na tom, co vám sluší a co ne. Osobně bych se přimlouvala za nějaký zajímavý výrazný náramek.

Ofélia: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Cleira +778/-153

19.09.14 16:02

 

Šaty jsou hezké, ale nepůjde v nich pořádně tančit - varuji z vlastní zkušenosti. A syn Vás jistě bude chtít vyzvat, takže minimálně několik tanců Vás nemine, ne? Na tanec doporučuji boty s plnou patou. Ke tmavě modré by byla hezká např. stříbrná.

Ofélia: Odpověď mi pomohla, děkuji!

g.kala +10496/-744

19.09.14 20:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama