šaty na zahajovací koncert Pražského jara

Vložit odpověď
hanel

23.3.14 22:01

Ahoj, dostala jsem pozvánku na zahajovací koncert Pražského jara do Obecního domu. Poradíte mi,co se na takovou slávu hodí za šaty ? Jaký styl/délku/barvu byste volily? Jsem poměrně vysoká a vzhledem k aktuálnímu kojení i dost hubená. Vlasy do zrzava, nohy ani výstřih nijak zakrývat nepotřebuji, šaty bez ramínek mi nesluší (a vzhledme k velikosti 75E ani nejsou praktické). Ale zároveň nechci přitahovat pohledy davu.Ze šperků mám v záloze pravý perlový náhrdelník. Manžel vyrazí asi v obleku. Frak se mi zdá je trochu moc. Díky za inspiraci.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Nejdeme sice přímo na zahajovací koncert, ale na jeho 2. reprízu. Hodlám si vzít malé černé pod kolena s dlouhými krajkovými rukávy a černé doplňky. Loni jsme byli na koncertě v rámci Pražského jara v Rudolfinu, a totéž tam bylo „příliš moc“, takže tady, hádám, to asi bude tak akorát. V dlouhých bych šla (i na tu premiéru) asi jenom kdybych byla nějaká celebrita, což nejsem. Manžel si vezme nejspíš černý oblek a motýlka.

benyka +104742/-25279

24.3.14 11:22

 

Asi bych zvolila přece jen dlouhé šaty, i když ani malé černé by nebyly mimo.
Frak rozhodně JE moc, pro tuhle příležitost raději tmavý oblek nebo případně smoking.

Renee +1424/-152

24.3.14 15:34

 

Ja jsem na zahajovacim koncerte PJ byla (asi dvakrat?), vzdy v cernych midi. Abych rekla pravdu, je to spis snobska zalezitost, zazitek hezky. Doprovodnym akcim jsem se vzdy vyhla, sedela jsem v lozi. Ani si nevzpominam, co mely ostatni damy na sobe, takze jsem zrejme zapadla, nicim nesokovala, nikoho neokouzlila.

Robena +16566/-2355

24.3.14 10:20

 

Na zahajovacím koncertě jsem byla před pár lety a měla jsem malé černé s výstřihem a lodičky, přes ramena tenký šál, bylo dost teplo. Dlouhé večerní šaty tam neměl skoro nikdo, vzhledem k začátku, myslím, že to začínalo někdy v 7. Jinak si to hezky užijte, mně se to líbilo :)

arw +2303/-685

26.3.14 13:54

 

Jednak se musím přiznat, že vám závidím. Šla bych hned. K vašemu dotazu - protože je hodně obecný - bude to určitě chtít dlouhou toaletu, vyčesané vlasy, vysoké tenké podpatky - zrzavým ženám obvykle sluší zelené a petrolejové odstíny. Taky záleží na vašem rozpočtu. Zadejte si do vyhledavače třeba „long green (blue, black…) dress“ a potom sem můžete dát své návrhy, aby bylo vidět, k čemu inklinujete. Partnerovi vyřiďte, že frak není na tuto příležitost moc.

iga +26766/-5134

24.3.14 08:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek