Šaty - nešaty

Vložit odpověď
SilverAin

6.3.14 02:14

Ahoj, Pekelnice,
hrozně se mi líbí šaty z obrázku, respektive líbí se mi propojení šatů a tureckých kalhot a ráda bych si něco takového ušila. Myslíte si, že se to hodí na ples? Nakonec nejsou to tak úplně kalhoty, takže proč ne? Přemýšlela jsem, kam by se daly ještě nosit. Do divadla? A z nějaké jednoduché látky možná jako letní oděv?

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Pokud se vám to opravdu líbí, tak pouze jako letní oděv. Je to propojení tureckých kalhot do jakéhosi tvarovaného overalu, ale šaty to rozhodně nejsou a na společenské události je to zcela nevhodné.

+/-

6.3.14 07:09

 

Ako to povedat… je to strasne. Neforemny, vrecovity, nelichotivy spodok, v oblasti brucha vytvara efekt tehotenskeho bruska. Neviem si predstavit niekde v tom ist. Mozno na fasiangy.

Na druhej strane, ak by ste usili namiesto tureckych nohavic, dlhu suknu, boli by z toho fakt vkusne saty empiroveho strihu.

Modigliani +8794/-2955

6.3.14 06:16

 

Neumím si je na plese představit, ani s tím zlatým vyšíváním se to podle mě do společnosti nehodí, spíš na léto. Nicméně, přikláněla bych se spíš k názoru udělat místo kalhot sukni, to by bylo moc krásné. Asi se budu opakovat, ale opět mi přijde, že veškerý krásný efekt dělá moc pěkná fotka a že kdyby modelku vyfotili z profilu v obyčejné póze, vytvářely by turecké kalhoty ve spojení s vyšším pasem dojem dupaček.

Amun +17734/-1289

6.3.14 08:58

 

Na ples ani do divadla to není. Maximálně tak na maškarní nebo na doma.

Gorilka +10505/-4603

6.3.14 11:47

 

Na fotografii to vypadá zajímavě, taková dáma by jistě mohla zamířit i na společenskou akci, která by snesla méně formální a poněkud výstřední oděv, ovšem obávám se, že u takovýchto modelů je velmi těžké nepřepadnout přes okraj snesitelné extravagance do jámy nevkusu. Velmi záleží na tom, z jaké látky a jak dobře šaty ušijete a neméně důležitou roli hrají také doplňky (obuv, ozdoby do vlasů), nemluvě o tom, při jaké příležitosti se takto obléknete. Já osobně bych tenhle druh oděvu šmahem nezatracovala, ale znovu podotýkám - velmi záleží na zpracování a pak na tom, jak ho „vynesete.“

Přidávám informaci, že ten váš model je ze seriálu Downton Abbey (lady Sybil)

-

SilverAin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Karin +43234/-7501

6.3.14 12:55

 

Mne sa to páči…ako nápad je to dobré. Na ples nie, do divadla skôr nie, viem si to predstaviť na nejakú výstavu, kultúrnu akciu, kde sa nevyžaduje presne dodržať dress code. No a na leto tiež výborný nápad, ale pri bežnom nosení by som viac uvažovala nad použiteľnosťou flitrov a iných zdobných prvkov, aby ste to neprehnali. Inak…choďte do toho a tešte sa na výsledok.

A ak sa Vám outfit podarí, hoďte fotku i sem do inšpirácie, nech sa aj my čitatelia potešíme niečim zaujímavým, orientálnym!

KatyB. +138/-29

7.3.14 10:38

 

Na ples nee. Do divadla ne.. Do harému joo. :o)

Betynka02 +3149/-502

7.3.14 09:44

 

Mně se to moc líbí, pokud by přes ty kalhoty byla nějaká jemná sukně, tak by ani nebylo poznat, že se jedná o turecké kalhoty, na ples se mi to moc nehodí, ale do divadla určitě.

Bobina_Usata +34/-29

6.3.14 12:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek