Šaty pro silnější postavu

Vložit odpověď
Lightshadow

15.7.13 08:15

Ahoj, mám dotaz, potřebovala bych poradit letní šaty na výstavu psů - vystavuji já, je mi 23. Vystavuji společenské plemeno, takže k tomu se mi opravdu džíny nebo tepláky nehodí. V chladnějších dnech chodím v kalhotech/sukni ke kolenům a saku, případně košili a vestičce. Jenže je léto, pár výstav bude i venku a ono potit se v košili a ještě běhat v kruhu není moc příjemné, takže bych chtěla nějaké letní šaty. Velký problém u šatů mám ale s tím, že mám velikost 44 (kalhoty někdy 46 kvůli silným stehnům). Co jsem si zkoušela včera nějaké v obchodech, tak mi to akorát ještě zvětšilo zadek a vypadalo to fakt hrozně. Nejlíp nějaký tip i v jakém kamenném obchodě by se dali sehnat. Představu mám tak do 1500,– (ale samozřejmě levnější budou lepší, protože je velká šance, že po pár výstavách nebudou úplně jako nové - drápky, olizování, atd :D ) Díky moc

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Nevím přesně jakou máte představu, ale zkuste Markse a Spencera, myslím že jejich šaty vypadají docela dobře i ve větších velikostech, jsou kvalitní a teď mají slevy - poměr cena/výkon tam pak vychází velmi dobře.

MP Vera +4362/-814

15.7.13 22:27

 

Tak tohle jsem já řešila asi před 3 měsíci. Potřebovala jsem šaty (vel. 44-46), abych nešla na svatbu kamarádky jako „chudá příbuzná“. Po pátrání v obchodech to dopadlo tak, že jsem koupila látku, vzala Burdu a usedla ke stroji. Pokud máte vyčleněno 1.500, spíše naberte směr ke švadleně, myslím, že vás látka i ušití vyjde levněji.

Slavoj +522/-111

15.7.13 11:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek