Šaty se zabudovanou podprsenkou

Vložit odpověď
Ameline

19.6.13 14:32

Zdravím, plánuji si ušít hedvábné šaty na léto, mám lehkou béžovomodrou látku s velkým vzorem. Ráda bych se ale vyhnula nutnosti nosit podprsenku a tak chci zabudovat vnitřní oporu (podprsenky šít umím). Velmi by se mi i líbily šaty bez ramínek, ale nevím, zda bych je nakonec nemusela doplňovat, i když si dost věřím. A tak uvažuji nad střihy. Shledávám totiž velmi frustrující to, že si v létě musím hlídat vylézání spodního prádla a nemám tolik možností. Nosím velikost 32GG. Mohli byste mi navrhnout střihy, které by mi běžné spodní prádlo jinak neumožňovalo?

Najdete v encyklopedii: Materiály

 

Nevím, jestli vám kápnu do noty, ale moje oblíbené letní šaty do velkých veder jsou prádlového střihu. Mírně rozšířené (z jedné délky) ke kolenům, tvarované klasickými záševky, s malým véčkem a dvěma tenkými ramínky. Venkovní ramínko je posunuté směrem k rameni, vnitřní ramínko jde dozadu (blíže ke krku) a tam se kříží s druhým vnitřním. Pod šaty nosím podprsenku, která má tenká ramínka potažená stejnou látkou, jaká je na šatech, a tvoří tak třetí „falešné“ ramínko, uprostřed těch dvou od šatů. Nevím, jestli jsem to dobře vysvětlila, ale tyhle šaty se nosí moc dobře a nic nevylézá ani nepadá.

Zoe +2709/-400

19.6.13 15:04

 

no ja nevim, saty bez raminek na velikost podprsenky 32 GG.....

Karakas +2798/-814

19.6.13 23:08

 

se zabudovanou pdprsenkou si můžete dovolit asi cokoliv, z čeho jinak lezou ramínka - ramínko za krkem, lodičkový výstřih, spadlá ramínka, vůbec žádná ramínka…

z maloměsta +622/-169

19.6.13 18:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek