Vhodné šaty pro široké boky

Vložit odpověď
DiannaA

22.4.12 21:19

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem šatů pro postavu přesýpacích hodin. Mám přímo ukázkovou postavu přesýpacích hodin, ale s výběrem šatů si často nedokážu poradit. Mohly byste mi poradit typ šatů, který zvýrazní pas ale boky i tak trochu zamaskuje. Jinak jsem vysoká, nohy mám dlouhé hubené - jen ty boky mě trápí. Děkuju a prosím kdyžtak i odkazy na obrázky nebo tak něco.

 

Ještě je otázka, jestli jsou ty přesýpačky 95-65-95 nebo 110-80-110 :) A jestli jsou opravdu prsa a boky vyrovnané (tedy jsou to skutečně přesýpačky, ne hruška).
Pokud jsou vyrovnané, tak není důvod cokoli maskovat. Výrazný rozdíl pas-boky je přednost. Volila bych buď střihy fit-n-flare nebo klidně i úplně vypasované, zvýrazňovala bych páskem pas. Akorát je třeba dát pozor na střihy a vzory, které by boky zvýraznily moc.
Pokud jde o mírnou hrušku, tak tahat pozornost nahoru, zajímavý nebo širší výstřih, rukávky, výrazný šperk apod.
A pokud jsou ty křivky větší, tak to asi závisí na osobnosti, ale vzala bych si příklad z Girl with curves a dají se tam vyfiltrovat i jen šaty. Ale jak říkám, to už je o osobnosti, protože to takhle nosit nedokáže každý.

Ani +7632/-2740

23.4.12 15:56

 

Tazatelka neuvedla věk a to, co doporučujete, je jen pro mladé dívky.
Z vlastní zkušenosti pro dámy v letech doporučuji šaty i sukně spíš užší, ale nad koleny rozšířené. Při sukni rozšířené již od pasu dosáhnete totiž ještě širších boků. Takže slývavý materiál a sukně přes boky přilehavá, rozšíření až pod nejširším místem těla. Vyřešit to jde buď dílovou sukní nebo skládanou, se zašitými sklady po boky.

Linie +19645/-3301

23.4.12 08:57

 

Urcite kouknete na asos. sem taky typ presypacich hodinm vel 42 a tyhle bych urcite nosila:
http://www.asos.com/…product.aspx?…
nebo
http://www.asos.com/…product.aspx?…
urcite zkuste zvyraznit hubeny pas barevnym klidne i sirsim paskem, me to pomaha odpoutat pozornost od pozadi:)

evakot +184/-41

22.4.12 21:49

 

Mně teda přijde docela dobrý střih tohle: http://www.ladyvlondon.com/…_A12E28.aspx?…
Zvýrazní se úzký pas a případně prsa, ale zadek zůstává v záhybech kolové sukně.

Dewey_dell +25/-14

23.4.12 16:01

 

Ještě bych doplnila k příspěvku - MP Jirina - že ani pro mladé dívky to není, pokud mají „zadek jak pivovarská kobyla“… poslané šatičky byly k dívce s mírnými přivkami. Echt přesýpací hodiny si toto dovolit nemůžou a opravdu dobrou volbou jsou úzké čisté linie..

efCZa +111/-45

23.4.12 09:24

 

Debenams má viacero šiat z elastických materiálov priamo oslavujúcich postavu typu presýpacie hodiny. V súčasnej dobe je skvelé že letia tie puf sukne a šaty, ktoré majú stiahnutý zvýraznený pás a nariasené boky - práve do týchto šiat sa podľa mňa širšie boky skvele zamaskujú, pretože to bude vyzerať presne ako zámer.

Norielle +1087/-412

22.4.12 22:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek