Šaty svatba

Vložit odpověď
andre92

7.3.15 14:26

Pěkný den,
prosím o radu, jsem pozvána na svatbu mé nejlepší kamarádky. Koupila jsem si tyto šaty, ale teď si nejsem jista, zda jsem neudělala chybu. Bohužel nemám moc času na shánění dalších.
Myslíte, že jsou to vhodné šaty a které doplňky byste k nim zvolili ?Také absolutně nevím co s vlasy (mám je vlnité, hnědé cca po ramena). Děkuji za vaše cenné rady a přeji Vám pěkný víkend!

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

Krásné šaty, jestli vám sedí barevně, vezměte si je! Doplňky nude, nebo vanilkové, případně jednu věc tmavomodrou, žlutou, ale to už je výraznější prvek. Šperky - stříbrné náušnice a náramek. Vlasy si nechte upravit do plných vln, volně či pinetkami sepnout dozadu. Zde pár fotek, jak ty barvy k sobě sedí, ale stylově pak přikládám tu poslední;)

andre92: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Markymar +694/-194

7.3.15 15:01

 

Šaty jsou hezké a určitě vhodné, krátké mi nepřijdou (nejsou sice vyfocené na postavě, ale vypadá to, že jsou ke kolenům nebo těsně nad, což je v pořádku) a rozhodně ani „příliš světlé“ (já vidím pomněnkově modrou). Vlasy můžete klidně nechat rozpuštěné a jen sepnout na jedné straně, aby nepadaly do obličeje (podobně jak navrhuje Markymar). K těmto šatům to bude vypadat dobře a je to i praktické - pokud pak budete na hostině tančit, nebudete si pořád muset hlídat, zda vám drží účes ;). Jestli před tím potřebují natočit nebo ne, aby vypadaly dobře, to asi víte sama. Šaty jsou už dostatečně zdobené krajkou, takže žádné doplňky do vlasů (květina, čelenka) bych už nedávala.

Mně by se k nim líbily bílé doplňky - bílé perly a malá bílá kabelka na rameno nebo psaníčko. Případně tělovými doplňky určitě také nezkazíte. Šly by i tmavě modré.

Zkuste se také podívat na stránku
http://www.dressforthewedding.com/…bluedresses/
Tam jsou také hezké návrhy kombinací šatů s doplňky, váš odstín šatů tam určitě najdete.

andre92: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kapka_v_moři +585/-126

9.3.15 17:39

 

Pekne saty, i barvove. Bile sacko a lodicky. Vlasy bych dala nahoru. Klidne to muzete ozivit bilym kastrulkem.

andre92: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Mattoni02 +988/-1673

7.3.15 23:32

 

Myslím, že na svatbu jsou příliš krátké. Spíše mi to evokuje letní šaty k moři. Navíc jsou příliš světlé (skoro až bílé), což na svatbu není vhodné. Ono taky záleží, jaká svatba bude. Jestli to bude „honosnější svatba“, tak bych si je nebrala. Pokud to však bude taková „rychlovka“ typu obřad, oběd a naviděnou, tam bych si je možná i vzala. Je fakt, že jsem viděla na svatbě svatebčany i v riflích, ale to už je jiná kapitola.

Lenicka07 +953/-444

7.3.15 17:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek